$
משפטיפ

חברת עודכנית מכריזה: "הפיילוט למודול דואר היברידי הצליח מעבר למשוער"

הדואר ההיברידי של חברת ״עודכנית״ מאפשר לעורכי הדין לשלוח מכתבים ממשרדם וזאת ללא הצורך להדפיס, לעטוף, לבייל ולשלוח מבית הדואר

בשיתוף משפטיפ - אלון דוד 14:2106.12.17

חברת התוכנה "עודכנית" מודיעה כי בשנה וארבעה חודשים בהם נערך הפיילוט למודול דואר היברידי, הוא נחל הצלחה רבה ונשלחו באמצעותו למעלה מ-600,000 מכתבים וכ- 40,000 מכתבים בחודש.

 

על פי ממצאי החברה, משרד עורכי דין ממוצע השבית 18 שעות עבודה בכל חודש רק בעבור טיפול בדברי דואר (ביול, עיטוף, שליחה).

 

הדואר ההיברידי של חברת ״עודכנית״ מאפשר לעורכי הדין לשלוח מכתבים ממשרדם וזאת ללא הצורך להדפיס, לעטוף, לבייל ולשלוח מבית הדואר. באמצעות מודול זה, ניתן לשלוח המכתבים ישירות אל בית הדפוס. שם מודפסת המעטפה שלהם בצירוף העיצוב הגרפי שלהם. לאחר מכן יבוייל המכתב ויישלח אל הנמענים כפי שהם מופיעים במערכת. ניתן כמובן לשנות את הכתובת למשלוח באופן ידני.

 

מרגע שליחת המכתב יוכל עורכי הדין לעקוב אחריו. במידה ויבחרו בשליחת המכתב בדואר רשום, ״עודכנית״תדאג לעדכן עבורם את מספר הדואר הרשום שהתקבל ואת תאריכי מסירתו. היה ומסיבות שונות לא ניתן יהיה למסור את המכתב ללקוח – יקבלו עורכי הדין התראה מהמערכת. עלות המכתב הכוללת תעודכן בתוכנת ״עודכנית״ והם יוכלו, בלחיצת מקש בודד, לחייב את הלקוחות בגינה. בנוסף, חשוב לציין כי מלבד החיסכון בשעות העבודה, הדואר ההיברידי אף חוסך בעלויות.

 

דן אשוח, מבעלי עודכנית דן אשוח, מבעלי עודכנית

עודכנית, חברת תוכנה לעורכי דין חולשת היום על נתח שוק של מעל 50% מתחום התוכנות לניהול משרדי עורכי דין בישראל ומכילה מספר מודולים ניהוליים, שנועדו לצמצם את עלויות הניהול והתפעול של משרד עורכי דין, המשמעות של מודול הדואר ההיברדי ברמה התפעולית עומדת על סך של 9,000 שקלים בשנה במשרד קטן ויכול להגיע גם לפי חמישה מזה במשרד גדול.

 

"אנו גאים להיות פורצי דרך ולאפשר למשרדי עורכי דין לשלוח דברי דואר בלחיצת כפתור" אומר דן אשוח, מבעלי תוכנת ״עודכנית״ ומוסיף: "בימים אלו ממש אנו עובדים על פיתוחים נוספים אשר יקלו על עורכי דין בעבודתם התובענית ויאפשרו זמינות של שירותים שמצריכים שעות עבודה רבות לכדי לחיצת כפתור".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x