$
פרויקטים

הכירו את הזדמנות הנדל"ן הכי טובה בת"א... מאז 1927

הכירו את מתחם בנג'ימין שבנחלת בנימין, תל אביב: קומפלקס מגורים עוצר נשימה, שבמרכזו ניצב בית העמודים המרהיב שנבנה ב-1927.

בשיתוף פסו-גוב 17:0325.07.17

במתחם בנג'ימין תגלו דירות המשחזרות נאמנה את רוח התקופה לצד דירות חדשות, עיצוב ארכיטקטוני מוקפד וגינה פרטית רחבת ידיים, אשר יעטפו אתכם בנופך היסטורי והרבה הרבה סטייל. הוסיפו לכך את מיקומו של מתחם בנג'ימין במרכז נחלת בנימין הצבעונית והתוססת, ותוכלו להבין מדוע מדובר בהזדמנות שלא הייתה מאז 1927.

 

הסיפור ההיסטורי של תל אביב במתחם עוצר נשימה אחד 

מתחם בנג'מין הנו צרוף נדיר של שלושה מבנים המספרים את סיפורה ההיסטורי של העיר העברית הראשונה. הבניין הראשון, הידוע בשמו בית העמודים, הוא הנציג המובהק של האדריכלות האקלקטית של שנות ה-20 של המאה הקודמת. הבניין השני, ברחוב מוהליבר, בנוי בסגנון הבינלאומי ומבטא את רוח המודרניזם והטכנולוגיה שהתפתחה באירופה, ויובאה ארצה בשנות ה -30, והיא שהפכה את תל אביב לעיר מודרנית.

הבניין החדש, ברחוב התבור, מעניק פרשנות עכשווית לאדריכלות של העיר הלבנה, בשפה המתכתבת עם בית העמודים האקלקטי ועם הבניין הבינלאומי, והוא משלים את הקומפוזיציה המשולשת של המתחם.

 

בית העמודים מתעורר לחיים מחדש

במרכז המתחם ההיסטורי ניצב בית העמודים (בית זלמן נח), שתוכנן על-ידי האדריכל יהודה מגידוביץ'. זהו בניין מרהיב וגדול מימדים, הנמשך מרח' רמב"ם לרחוב התבור, ומשתרע על שטח של כשני דונם. הבניין נבנה בסגנון אקלקטי ומאופיין בשפע קשתות ועמודים, ומכאן כינויו "בית העמודים".

 

  הדמיה: Digital cloud

 

במקור הוקם בית העמודים כבית דירות להשכרה בשנות ה-20 של המאה הקודמת. מספרים כי בונה הבית, זלמן ברון,יהודי שעלה מארה"ב, רכש את השטח עבור 209 לירות שטרלינג, בזכות פיצויים שקיבל עקב פציעתו בתאונת דרכים.

במסגרת הקמת המתחם, יבוצע שחזור ארכיטקטוני מלא של תכניות הבניין המקוריות, כולל העיטורים, התבליטים והחריטות, תוך הקפדה על שימור החומרים האותנטיים מהם נבנה הבית.

 

הדירות במתחם בנג'מין

מתחם בנג'מין מציע מגוון טיפוסי דירות הנאמנות לרוח התקופה, לצד דירות חדשות ומרהיבות. דירות 2, 3 ו-4 חדרים בבית העמודים עם מרפסות ציוריות, כאשר בקומה השנייה, ייהנו הדיירים מיציאה לעליית גג עם בריכה פרטית. בנוסף, יוצגו למכירה גם דירות של 3 ו-4 חדרים בבניין חדש ומודרני בן 7 קומות. לנוחיות הדיירים, ייבנה חניון תת קרקעי מתחת לגינה המרכזית במתחם.

 

 הדמיה: Digital cloud

 

החצר במתחם בנג'מין

חווית המגורים הייחודית במתחם בנג'ימין, ממשיכה הרבה מעבר לחוויית המגורים בדירות. בלב ליבו של המתחם ייהנו הדייריםמחצר פרטית רחבת ידיים, העשירה בצמחייה ירוקה עם ספסלים ושבילי הליכה פסטורליים. להשלמת אווירת הרוגע והשלווה במתחם, תוקם במרכז הגינה מזרקת מים אקולוגית מרהיבה. כל שנותר, הוא לשבת על אחד הספסלים בגינה, ליהנות מהמופע הארכיטקטוני האורבני, המשלב חדש עם ישן, ולהתחבר לאווירה ההיסטורית העוטפת את המתחם.

 

לגור בלב הפועם של תל אביב

חווית המגורים בתל אביב מגיעה לשיאים חדשים, כאשר גרים בלב המדרחוב הצבעוני והתוסס של תל אביב. תמיד יש מה לראות, תמיד יש מה לגלות... והכל במרחק פסיעה מהמתחם. נחלת בנימין הצבעונית והתוססת, מהווה צומת מפגש וחיבור בין רחוב קינג ג'ורג, רחוב שינקין, כרם התימנים, שוק הכרמל, נווה צדק, שדרות רוטשילד והים. התוצאה: אינספור מקומות בילוי, מסעדות, שופינג וגלריות ללא הפסקה, ביום ובלילה.

 

מסכם אדריכל הפרויקט, יניב פרדו : "עבורי, שיטוט במתחם בנג'מין המשלב את המופע של שלושת הבניינים, הוא כמו מסע אדריכלי בזמן בעיר תל-אביב. לכן תכנון פרויקט מיוחד זה הוא הזדמנות מרגשת להחזיר את הפאר ולאכלס את המתחם בדיירים כפי שהיה בימיו בטובים".

 

לפרטים נוספים על מתחם בנג'מין לחצו כאן >>

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x