• תפריט
פרויקטים

הגל הירוק יגיע מתל חי ועד לתל אביב בחודש הבא

ההרשמה למוסדות הלימוד האקדמיים הנמצאת בעיצומה וסטודנטים רבים פוקדים את הקמפוסים על מנת להתרשם מסביבת הלימודים העתידית שלהם. מכללת תל חי, ממשיכה לשבור את כל הפרדיגמות שקשורות בלימודים אקדמיים והפעם – רוצים להגיע ליום הפתוח אבל לא יכולים לקחת יום חופש מהעבודה ולעלות צפונה? אין בעיה, אנחנו מביאים את היום הפתוח אליכם!

בשיתוף המכללה האקדמית תל חי 14:4819.07.17
המכללות והאוניברסיטאות יודעות כי הימים הפתוחים מהווים את הדרך הנוחה והאפקטיבית ביותר עבור סטודנטים להתרשם מהמוסד האקדמי ולהבין מה מידת התאמתו לשאיפות האקדמיות, לקריירה המבוקשת ולסגנון החיים. הביקור במכללה, הפגישה עם הסגל ועם הסטודנטים וספיגת האווירה במקום הם כנראה הכלי הטוב ביותר על מנת לסייעולקבל את ההחלטה הזו.

עם זאת, מרבית המועמדים של המכללות והאוניברסיטאות לא תמיד יכולים לפנות יום מלא על מנת לבקר במוסד האקדמי בגלל אילוצים הכרוכים בעבודה או בשירות צבאי. לכן, למרות הרצון להגיע לאותם ימים פתוחים, הם מוותרים על ביקור חשוב שכזה.

 

המכללה האקדמית בתל חי החליטה לשבור עוד פרדיגמה בכל הנוגע ללימודים אקדמיים וללכת עוד צעד לקראת הסטודנטים שלה. והפעם – המועמדים לא יכולים להגיע לתל חי ליום הפתוח? נביא את תל חי אליהם. לקראת שנת הלימודים שתתחיל בסוף אוקטובר 2017, תערוך המכללה יום פתוח והפעם בתל אביב, שכןמספר הסטודנטים מן המרכז המעוניינים לשנות אווירה ולעלות צפונה נמצא בעלייה מתמדת.

אמיר אדרי – מנהל השיווק של המכללה אומר: "מכללת תל חי מבינה כי על הלימודים האקדמאים להשתלב בחיי הצעירים ולא ההיפך. אנחנו מתייחסים לנושא הזה בכל העשייה שלנו ולכן, קיום יום פתוח בתל אביב הוא חלק מהרצון שלנו להנגיש את המכללה ומה שיש לה להציע לקהל רחב ככל שניתן.

יום פתוח בתל אביב יום פתוח בתל אביב צילום: לילך גולדשמיד

 

למידע נוסף>>

 

חמישה יתרונות בדרך לתל חי

במסגרת היום הפתוח שייערך ב- 15 לאוגוסט 2017 במוזיאון ארץ ישראל יוכלו הסטודנטים ללמוד על היתרונות הייחודיים של המכללה, ובניהם:

 

• מובילות אקדמית בקנה מידה ארצי

מכללת תל חי מעניקה לבוגריה תואר ראשון ושני המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה, המאפשרים המשך לימודים בכל אחד מהמוסדות האקדמאיים בארץ ובעולם. יתר על כן, הרמה האקדמית של המכללה ומסלולי הלימודים, המשלבים תיאוריה ופרקטיקה עדכניות, מהווים כרטיס כניסה איכותי למשרות נחשקות במגזר העסקי, הציבורי והממשלתי כאחד.

 

• 23 מסלולים ללימודי תואר ראשון ושני

במכללת תל חי הסטודנטים יכולים לבחור בין 23 מסלולים ללימודי תואר ראשון ושני, בשתי פקולטות:

בפקולטה למדעים וטכנולוגיות מוצעים מסלולים לתואר ראשון ושני במקצועות ביוטכנולוגיה, מדעי המים ובתזונה, ותואר ראשון במדעי הסביבה, מדעי המזון, מדעי החי ומדעי המחשב.

בפקולטה למדעי החברה והרוח מוצעים מסלולים לתואר ראשון במקצועיות,: חינוך, כלכלה וניהול, לימודי מזרח אסיה, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, לימודים רב תחומיים ולימודי משאבי אנוש. כמו כן מוצעים בפקולטה מסלולים לתואר שני במקצועות דרמה טרפיה, טיפול באומנות, לימודי הגליל, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית ותואר שני בחינוך.

 

• מומחיות במחקר מדעי

מחקר מדעי הוא לא רק כלי בתחומי המחקר השונים אלא גם מתודולוגיה שהפכה למקצוע לכל דבר ועניין. מכללת תל חי היא היחידה בישראל בה החליטו להפוך את הנושא החשוב למסלול לימודים ייחודי, שמטרתו להכשיר חוקרים מדעיים במגוון תחומים. מסלול הלימודים משולב בשלושת מכוני המחקר הפעילים במכללה: מכון חוסן, מכון מיג"ל ומרכז משאבים. כל אלה במטרה להפוך את הגליל למרכז מחקר בקנה מידה עולמי.

 

• שכר לימוד אוניברסיטאי ושנה ראשונה חינם!

אחד החסמים המשמעותיים בתחום ההשכלה האקדמית בישראל הוא נושא שכר הלימוד במכללות הפרטיות, שמדיר חלק מהסטודנטים מלימודים אקדמיים משמעותיים. המכללה האקדמית בתל חי מסירה את החסם הזה בפני הסטודנטים באמצעות החלת שכר לימוד אוניברסיטאי לסטודנטים ויותר מכך – סטודנטים שהשלימו שירות צבאי או שירות לאומי נהנים משנת לימודים ראשונה חינם, בשל מיקומה של המכללה בגליל.

  

• סביבת לימודים ירוקה ומעצימה בגליל

תקופת הלימודים הסטודנטיאליים נחשבה מאז ומתמיד לתקופה היפה, החווייתית והמעצימה ביותר בחיינו. השילוב בין לימודים בתחום נחשק, סביבה מאתגרת ומעוררת מבחינה אינטלקטואלית וכל זאת בלי לשכוח את החברים, המסיבות והלילות הלבנים מלאי החוויות.

כל אלה הופכים ליפים ומהנים עוד יותר כאשר הסביבה הפיזית היא מכללת תל חי, שנבנתה כחלק מהנוף הגלילי הירוק עוצר הנשימה.

במכללת תל חי לקחו את הסביבה צעד אחד קדימה ושלבו ערכים נוספים בתכנית הלימודים, בתוכם שיתוף פעולה הדוק ומפרה עם הקהילה, יצירת סדר לימודים אקדמי המאפשר עבודה וחיים אישיים מלאים ומהנים.

 

צובעים את תל אביב בירוק

אז איך מבקרים במכללת תל חי מבלי לעזוב את אזור חיוג 03? מכללת תל חי בנתה תכנית ייחודית ליום הפתוח בתל אביב, שייערך במוזיאון ארץ ישראל בין השעות 15:00-20:00 ויכלול:

הרצאות של דיקן הסטודנטים ושל בכירים אחרים בסגל של המכללה.

פינות הכוונה וייעוץ ייחודיות לכל חוג, בהם יוכלו המועמדים לפגוש מרצים וסטודנטים הלומדים ומלמדים בחוגים ולבחון התאמה באופן מלא ובלתי אמצעי.

תערוכת מיצגים של סטודנטים במכללה שמטרתה להביא לתל אביב את קצב החיים הגלילי לתל אביב

כל זאת באירוע שמטרתו לצבוע את תל אביב בירוק על כל המשתמע מכך – מהתפאורה ועד להתייחסות לסוגיות של איכות סביבה במהלך האירוע.

המועמדים שיגיעו ליום הפתוח בתל אביב יוכלו ליהנות מהטבה השמורה למשתתפים בימים פתוחים במכללה בלבד – קיזוז דמי ההרשמה משכר הלימוד לנרשמים באותו היום.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x