$
פרויקטים

העתיד של ראשון לציון יכול לסדר לכם את העתיד

משקיעי נדל"ן וחברות ענק מגלים עניין רב בימים אלה במתחם האלף בראשון לציון. מדובר בפרויקט נדל"ן שישנה את פני ראשון לציון ויהפוך אותה למרכז העסקים הגדול במזרח התיכון, לצד שכונת מגדלי מגורים יוקרתית , המתחם אשר אושר ויצא לדרך ביוזמת עיריית ראשון לציון ובניצוחו של ראש העיר דב צור.

בשיתוף דיגיטל קלאוד 13:4821.12.16
המתחם יהפוך את ראשון לציון לעיר השלישית בגודלה בישראל ולמרכז העסקים הבא של מדינת ישראל (בנק דיסקונט כבר חתם על עסקת העברת המטה המרכזי, המונה כ-3,000 עובדים, למתחם האלף) המתחם השייך במחציתו לבעלי קרקעות פרטיים ומחציתו נמצא בבעלות פרטית של עיריית ראשון לציון, מהווה את ההזדמנות הכי חמה בשוק הנדל”ן- כל הפרטים בכתבה הבאה.

  

מתחם האלף- אלף סיבות להשקיע כאן

 

מתחם האלף הינו מתחם עסקים ומגורים חדשני בראשון לציון, שיבנה בשטח של אלף דונם במערב העיר (ומכאן שמו של הפרויקט). התכנית כוללת 1.7 מ"ר לעסקים ומסחר מקומי, המרכז, הנמצא במרחק של פחות מ 2 ק"מ מחוף הים, צפוי להיות מתחם העסקים הגדול במדינה שיכלול גם כ- 4,900 יחידות דיור במגדלי יוקרה, גני ילדים, בתי ספר ומרכזים מסחרים לרווחת השכונה. בנוסף, במתחם יוקמו גם מרכז קונגרסים, מלונות ופארק רחב היקף במרכז המתחם.

 

הפרויקט הינו בעידודה ובתמיכתה המלאה של עיריית ראשון לציון. למעשה, התכנית מאושרת לבניה ועברה את אישורי הועדות המקומית והמחוזית כולל התנגדויות . והצפי שבחודשים הקרובים נראה כבר את תחילת עבודות הפיתוח אשר עליהם אמונה החברה הכלכלית ראשון לציון .

 

מתחם האלף – מיקום מנצח

 

מתחם האלף ממוקם בחולות מערב העיר, ממערב לנתיבי איילון ובסמוך לשכונת נווה דקלים ומתחם האגם. קיימת נגישות נוחה למקום מכביש 4, כביש 431, נתיבי איילון ומתחנת הרכבת הפועלת בסמיכות. הוסיפו לכך את העובדה שהמתחם נמצא קרוב לצירי התנועה המרכזיים של ראשון לציון (שדרות משה דיין, רחבעם זאבי ושדרות רבין) מתחם האגם, YES PLANET וחוף ראשון.

 

 צילום: נדל"ן נדל"ן וכהן פליקס

 

ראשון לציון- עיר העתיד של ישראל

 

ראשון לציון הינה העיר השלישית בגודלה בישראל והביקוש למגורים בה נמצא במגמת נסיקה:

האוכלוסייה- העיר מדורגת במקום ה-6 בדירוג החברתי-כלכלי של ישראל, היא נגישה לכל המגזרים ויש בה שילוב בין דתיים, מסורתיים וחילוניים.

חינוך ותרבות וספורט -ראשון לציון משקיעה משאבים רבים בחינוך ובתרבות והיא מציעה מוסדות חינוך ותרבות איכותיים לכל הגילאים.

מיקום גיאוגרפי - העיר נמצאת בקצה הדרומי של גוש דן, במרחק נסיעה קצר מתל אביב ובשכנות לערים אחרות כמו נס ציונה, חולון ובת ים.

בנוסף, אי אפשר לדבר על ראשון לציון מבלי להזכיר את חופי הים המרהיבים של העיר.

 

מתחם האלף- עכשיו ההזדמנות בידיים שלכם

 

"מיקומו המושלם של הפרויקט בעיר היין והעובדה כי עיריית ראשון לציון מעודדת את הקמת המתחם, הופכים את מתחם האלף לאחת מהזדמנויות הנדל"ן הכי אטרקטיביות למשקיעים מכל הארץ." מסביר ארז ניר מבעלי חברת נדל"ן נדל"ן המחזיקים במתחם נתח משמעותי מהתוכנית: "אין ספק כי פרויקט בסדר גודל כזה ישנה לחלוטין את פניה של ראשון לציון ויהפוך את האזור המערבי של העיר למרכז העסקים והמגורים הבא של ישראל. לצד פארקים ומתחמי בילוי שלא נראו עוד בראשון לציון." עוד מוסיף ניר כי "עם תחילת עבודות הפיתוח צפוי להיות זינוק משמעותי במחירי הקרקעות שם. מניסיוני והכרותי עם העיר, מתחם המגורים צפוי להיות היקר ביותר בראשון לציון."

 

 

לפרטים נוספים על הפרויקט לחצו כאן >>

בטל שלח
    לכל התגובות
    x