$
פרויקטים

העתיד שלך באשדוד – תכירו את רובע הנחל

בשנים האחרונות הפכה העיר אשדוד לאחת מהערים המבוקשות בישראל. יותר ויותר ישראלים מבינים את מה שהתיירים גילו כבר מזמן. מדובר בעיר קיץ ונופש מהיפות והאטרקטיביות במזרח התיכון.

בשיתוף דיגיטל קלאוד 13:1601.12.16
רצועת החוף המדהימה, המסעדות ומקומות הבילוי הרבים, וכמובן הגישה המהירה לת"א הפכו את אשדוד לפנינה. ההשקעה של העירייה במרכזי בידור, פארקים, חינוך ותרבות, הובילו לנהירה של אוכלוסייה חזקה ואיכותית אשר משפרת באופן ניכר את איכות החיים באשדוד.

 

הנדל"ן בזינוק

 

כמו בכל הארץ גם באשדוד מחירי הדיור נסקו, אך עם זאת העיר שנמצאת כל כך קרובה לת"א וראשון לציון, זולה מהם בצורה משמעותית ומשקפת אטרקטיביות קניה גדולה מאוד. המשקיעים רואים באשדוד עיר גדולה, חזקה, ואטרקטיבית מאוד מבחינת ההשקעה, התשואה, ורמת החיים. הדוגמא הכי חמה לכך ניתן למצוא במשקיעים שהשקיעו את כספם ברובע הנחל (תכנית עירייה לבניית שכונת מגורים בת 15,000 יחד' דיור על עתודת הקרקע האחרונה בעיר) והשיגו תשואות גבוהות על הקרקע.

 

רובע הנחל- רובע העתיד של אשדוד

 

רובע הנחל מקודם על משרד השיכון ועיריית אשדוד ובעתיד ככל הנראה יהפוך לשכונת מגורים חזקה מאוד בעיר. המגמה באשדוד ברורה – המחירים שזינקו בעיר ככל הנראה לא יעצרו בזמן הקרוב. עתודות הקרקע באשדוד לא רבות והביקושים גבוהים מאוד, כל יועצי הנדל"ן והמומחים בתמימות דעים לגבי העיר ומסמנים אותה כלהיט הנדל"ן הבא של השנים הקרובות, מה שמבטיח זינוק נוסף וגדול במחירים.

 

 צילום: אגי גרופ

 

עיר שהיא בית

 

תושבי אשדוד מאוהבים בעיר ורואים בה בית - והסיבות לכך רבות: רובע הסיטי שנמצא בליבה של העיר וסביבו מרוכזים הקניונים, משרדי הממשלה והעירייה. רובע המרינה אשר נמצא ממש על קו חופה הקסום של העיר. בעבר הרובע היה מאוכלס ברובו על ידי תיירים צרפתים אך בשנים האחרונות גדל הביקוש מצד הישראלים. רובע ט"ז שנמצא בדרום מזרח העיר מרוחק מעט מהים אך מדירות הפנטהאוז ניתן בהחלט לראות את המים הכחולים. הרובע החל בבנייתו ב2007 והמחירים שם נסקו לגבהים חדשים. רובע י"ז הסמוך הוא אחד הרובעים היוקרתיים של אשדוד בעיקר בזכות בתי הקרקע המשולבים לצד הבנייה הרוויה. רובע י"א הוא אחד הרובעים הותיקים של העיר, נבנה לפני יותר מ30 שנה אך התושבים שם נאמנים לו ולרוב בוחרים להשאר באיזור המוכר והטוב ולשדרג את דירתם באותו הרובע. לעומת הרובע הותיק בעיר רובע הנחל החדש מסתמן כאחת הבשורות הגדולות בשנים הקרובות בעיר. העירייה ומשרד השיכון מקימים את הרובע במשולש חקלאי – בין אשדוד במערב, בני דרום וניר גלים מצפון וכביש 4 ממזרח. התכנון הגדול להפוך את הקרקע החקלאית לשכונת מגורים חדשה באשדוד וזאת ללא ספק בשורה עבור זוגות צעירים, משפרי דיור, ומשקיעים כמובן.

 

"משקיעים זריזים ששמעו על תכנית העירייה ברובע הנחל הזדרזו ורכשו בשנים האחרונות מגרשים להשקעה. ככל שהתוכניות מתקדמות שווי הקרקע כמובן עולה וכבר עתה, עוד בטרם יצאה התכנית לפועל הם הרוויחו עשרות ומאות אחוזים, בהתאם לשלב בוא הם נכנסו לעסקה" מסביר מנשה בר, סמנכ"ל השיווק של חברת אגי גרופ המחזיקה שטחים ברובע הנחל. "כבר היום ניתן לרכוש יחידות קרקע בעלות של 129,000 ₪ ולצפות לשווי של 300,000 ₪ ע"פ דוח שמאי".

 

עם הרוח הגבית מהבריזה של אשדוד, ההשקעה הגדולה של העירייה, והישראלים הרבים שזורמים לעיר, אפשר בהחלט להבין שאשדוד צועדת קדימה ורכישת קרקע להשקעה ברובע העתיד של העיר הינה השקעה כספית חכמה המקפלת בתוכה פוטנציאל השבחה ענק.

 

רוצים לדעת עוד על השקעה ברובע הנחל באשדוד? לחצו כאן

 

x