$
חללי עבודה

5 כוכבים הכול כלול ,שווה לכל כיס.

Offix - הושק מייזם חדש בראשל"צ חללי עבודה מפוארים ללא הגבלת עיסוק ואו תקציב , מתוכננים כחללי עבודה פרטיים ומרווחים ובנוסף מקבלים את כל היתרונות והשירותים של חללים ציבוריים -טרקלין עסקים חדרי ישיבות מטבח.

ירון שגיא, ערוץ חללי עבודה כלכליסט 14:5522.11.16
"העולם טס במהירות לעבר התייעלות בחסכון בזמן ,מקום וכסף ",זה מה שהניע אותי לחשוב על איך בעלי עסקים קטנים מקבלים את הכל ועדיין להרגיש ולחיות כמלך בכסף קטן , מספר משה פלדמן, יזם נדל"ן ותיק, אשר השיק ממש לאחרונה את offix, מתחם עבודה שחייבים לראות , המתחם נבנה באזור התעשייה הישן של ראשון לציון.

 

קונספט מדובר על מתחם גדול , כחלק מבניין אותו שכר פלדמן לתקופה ארוכה, לדבריו, עיצב ושיפץ אותו יסודית תוך הקפדה על חווית עבודה מושלמת שתייצר פריון גדול יותר עבור המשתמשים . מתחם עבודה כולל חדרי עבודה, עמדות מחשב וטרקלין עסקים "המאפשר להתאים לכל בעל מקצוע את החליפה המתאימה לו מבחינת הספייס הצרכים והתקציב שהוא צריך, כל זאת בעלויות הנמוכות בעשרות אחוזים מהאלטרנטיבה". כך לדברי פלדמן.

 

כל חלל עבודה במתחם קיבל עיצוב אחר בהשראה של ערי מרכזיות בעולם כניו יורק, בייגין, סידני ,אמסטרדם בודפשט ואפילו תל אביב וירושלים.

 

  צילום: אבשלום לוי

 

"לא המצאתי את הגלגל, הקונספט של שיתופיות קהילתית בעסקים הומצא עוד לפני,אך כאן ב offix, בשונה ממתחמי we work , regus ודומיהם, אשר נשענים בעיקר על חברות עבודה משותפת בעיקר ע"י אנשים מתחום ההזנק וההיי טק, שחלקם אף מפרה אחד את השני, ואו מתחמים המיועדים למקצוע אחד הפיזור הוא גדול יותר ובין היתר הלקוחות שלי הם מגוונים , ביטוח ,כח אדם ,עו"ד, רו"ח,קלינאים מעצבי אתרים שיווק נדל"ן ועוד מגוון רב של בעלי מקצועות חופשיים". עוד מוסיף פלדמן כי ב offix, "ניתן משקל יותר לחלל פרטי , שטח עבודה במרחב יחסית מצומצם, ולעומתו שטחם של המתחמים הפרטיים הסגורים, המונים 18 חדרים גדולים במיוחד שניתנים להכיל 3-6 עובדים. כמו כן ישנן מספר עמדות עבודה/ מחשב אישיות על בסיס מקום פנוי, וטרקלין עסקים/לאונג' לנוחיות המשתמשים והכל על בסיס חבילות הכל כלול מוזלות, החל מ-444 ₪ לחודש ועד ל-5.328 ₪ בחלל הגדול ביותר, לתקופות שימוש גמישות לחלוטין".

 

Offix ממוקם בלב איזור מסחר בידור ואוכל "הרובע" הכל במרחק הליכה ,באותו בניין ממוקם מכון כושר ענק (לזוז),סופר מרקט ושירותים אחרים. מגרש חניה ענק עומד לרשות המשתמשים ואורחי המקום ובחינם.

 

כבר לא שווה לעבוד מהבית "כפי שקיוותי offix מחזיר בעלי עסקים קטנים שנאלצו לעבוד מהבית מפאת הוצאות משרד יקרות חזרה לעבודה בחוץ תוך שהם מתאימים לעצמם את התקציב בחלל ושעות עבודה אופטימליים.שהרי מי לא אוהב "לצאת לעבודה" לעבוד ממשרד מפואר, לקבל קהל באופן מכובד ,להשתמש בחדר ישיבות ובטרקלין שלא מבייש מלונות יוקרה.......והכל "בכסף קטן".

 

איתור מקום : "מתוך פעילותי רבת השנים כיזם נדלן אני מאתר מקומות בהם אני מזהה פוטנציאל השבחה ובהם מלכתחילה עלויות שכ"ד הניהול והאחזקה מאוד אטרקטיביות בנוסף לחניה חופשית ובחינם, זאת כחלק מהשירות הכולל שאני יכול להעניק ללא עלות נוספת", וכך אני מגלגל את החיסכון גם לדייר ,מסביר פלדמן כיצד המודל שלו מצליח לדבריו להרוויח, למרות שלטענתו חלק ממכריו מכנים אותו 'פראייר' על רקע המחירים בהם הוא נוקב. "בשל כך אני נמנע, מן הסתם, מאזור תל אביב, שם קשה מאוד למצוא מוצר בסיסי שכזה ושם מלכתחילה אין לי כל יתרון יחסי. אני מוצא מקומות אטרקטיביים הופך אותם לארמונות 5 כוכבים מבפנים ומצליח ליצר פרנסה סבירה".

 

 צילום: אבשלום לוי

 

למה זה מצליח ? "המתחם בנוי על אופטימיזציה וניצול מרבי של המיקום והשטחים עבורי ובאופן ישיר גם ללקוחות שלי.

 

בעיר כמו ראשון לציון ודומיה בשונה מערי העסקים כ-ת"א רמת גן וכו' לא מורגלים למייזם מסוג זה לכן offix הביא בשורה חדשה בזה שהמשתמש מתפטר מכל מה שהיה רגיל קודם לכן כמו : חוזה שכירות מסורבל ,חתימת ערבים על שטרות חוב ,תשלומים לחברת ניהול הוצאות ניקיון רישום בעיריה ובחברת חשמל ותמיד יש שיפוץ והתאמת המושכר באלפי שקלים ,בנוסף להתחייבות ארוכת טווח ועוד תמיד יהיה תשלום על חניה למשתמש ולאורחיו.

 

יתרון המיקום מיקום המתחם שהוא לא מרכז העיר לא מהווה חסרון להיפך הנכון הנגישות הגבוה ,המחיר המקורי שניתן להשיגו ופתרון החניה בחינם מהווה יתרון ענק ומכריע עבורי ובטח עבור המשתמשים שלי ובנוסף למהפכת האינטרנט אשר הורידה במשהו אף היא את אטרקטיביות המיקום ולכן מודל שכזה תופס תאוצה. זה בדיוק כמו הנהירה לאחר מלונות יוקרה עם הכל כלול. שאתה נכנס למלון אתה מלך , ולזה אני מכוון את offix ".

 

"אנו נמצאים כרגע באיתור ובבחינת מקומות נוספים להקמת סניפים בערים פריפריות בעיקר, כולל עוטף תל אביב ,בצפון ובדרום הארץ ." לדברי פלדמן.

 

 

ליצירת קשר והזמנות לחצו כאן>>

 

לערוץ חללי עבודה המלא>>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x