סייבר ואבטחת מידע

פתרון האנטי-ספאם של פורטינט קיבל את הסמכת Virus Bulletin בזכות שיעור סינון ספאם של 99.99% ואפס תוצאות חיוביות שגויות

ה-FortiMail, שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר האלקטרוני, הוא המרכיב החדש ביותר שקיבל את הסמכת Virus Bulletin עבור יעילות אבטחה.

בשיתוף פורטינט 12:4029.06.16
FortiMail – פתרון ההגנה לתיבות דואר אלקטרוני של חברת פורטינט, זכה בהסמכת VBSpam+ מ-Virus Bulletin בסקירת ה-VBSpam ההשוואתית האחרונה. זוהי הפעם החמישית ברציפות שבה פורטינט מקבלת את הציון 99.9+ עם שיעור סינון ספאם של 99.99% ואפס תוצאות חיוביות שגויות (False Positive). פורטינט מחזיקה במספר שיא של 41 הסמכות בכל בדיקות ה-VBSpam מאז תחילתן בשנת 2009 ועד היום.

 

ה-FortiMail, שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר האלקטרוני, משולב יחד עם מארג האבטחה החדש של החברה. מארג האבטחה מאפשר שיתוף של מודיעין איומים גלובלי ומקומי בין ה-FortiMail לבין כלי אבטחה מתקדמים אחרים של פורטינט, כולל ה-FortiSandbox. גישה ייחודית זו יכולה לעצור הן איומים קיימים והן איומים שלא התגלו קודם לכן, החל מהרגע שבו הם מגיעים אל הארגון או אל העובד, ובכך למנוע איבוד של מידע רגיש וחסוי.

 

"פורטינט מחויבת לבדיקות ותיקוף של צד ג' כדי להבטיח ללקוחות את היעילות והחדשנות של פתרונות האבטחה המוצעים על ידי החברה. פרטי הבדיקה הנוכחית חושפים כי טכנולוגיית שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר אלקטרוני מוסמכת באופן קבוע על ידי הגורמים המומחים ומקבלת תוקף לספק את הרמות הגבוהות ביותר של איתור וסינון ספאם, עם אפס תוצאות חיוביות שגויות", אמר עידן גולדברג, מהנדס מערכות בפורטינט ישראל.

 

תוצאות הבדיקה מדגישות את היעילות של אחת מתוך השכבות הרבות בפתרונות האבטחה המתקדמים של פורטינט, אשר כוללים את הפלטפורמה המשולבת של פתרונות אבטחה שעברו בדיקות ותיקוף חיצוני. פתרון אבטחת הדואר האלקטרוני של פורטינט, ה-FortiMail, הוא המרכיב החדש ביותר שקיבל את הסמכת Virus Bulletin עבור יעילות אבטחה.

  

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO בפורטינט מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO בפורטינט צילום: יח"צ

 

מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO בפורטינט, אמר כי, "הדואר האלקטרוני ממשיך להיות מקור עיקרי להתקפות על ארגונים, החל מנוזקות ועד לאיבוד נתונים. כפי שהראה סבב הבדיקות האחרון, ה-FortiMail, פתרון שער הכניסה המאובטח של פורטינט לדואר האלקטרוני, מספק הגנה להודעות הדואר האלקטרוני הארגוניות ברמה עולמית. מעבר לכך, השירות נועד כדי לפעול כחלק מהותי ממארג האבטחה המשולב של פורטינט, אשר משתף מודיעין איומים כדי לספק תגובות מתואמות להתקפות המתרחשות בכל מקום על פני הרשת הארגונית המבוזרת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x