$
משפטיפ

"הסיפוק האמיתי שלי נובע מהעובדה, כי עבודתי משנה את חייו של הלקוח לנצח"

עו"ד מתן חודורוב עוסק בתחום המשפט הציבורי-מינהלי-חוקתי וזכויות אדם - הסדרת מעמד במדינת ישראל, דיני משפחה וירושה ופונדקאות. יחד עם בן זוגו הוא עבר שני הליכי פונדקאות וכיום הם מגדלים שלושה ילדים

בשיתוף משפטיפ 08:4206.06.16

עו״ד מתן חודורוב סיים את לימודי התואר הראשון והשני באוניברסיטה העברית ובשנת 2010 (כשנה לאחר קבלת רישיונו) הקים משרד עורכי דין משפחתי העוסק בתחום המשפט הציבורי- מנהלי- חוקתי וזכויות אדם- הסדרת מעמד במדינת ישראל, דיני משפחה וירושה ופונדקאות. עו"ד חודורוב הוא גבר גאה ואיש משפחה, אשר עבר, יחד עם בן זוגו, שני הליכי פונדקאות במדינת תאילנד ושניהם מגדלים כיום שלושה ילדים.

מי היה הראשון שנתן לך הזדמנות?

"במהלך לימודי התואר הראשון והתואר השני, עבדתי במשרד עו"ד העוסק בתחום הנזיקין, בשנה הראשונה לעבודתי כעו"ד עבדתי במשרד בוטיק בתחום המנהלי אשר עסק בעיקר בעתירות לבית המשפט העליון בנושא קבלת אזרחות ישראלית מכוח השבות וכבר בתחילת דרכי הופעתי בעתירות מנהליות רבות בבית המשפט העליון העוסקות בהסדרת מעמד ובחוק השבות.״

 

לאחר כשנה, ולאור הרצון להעניק יותר ללקוחותיו הקים עו״ד חודורוב משרד עצמאי, המהווה משרד בעל מומחיות רבה בדיני הגירה, מעמד, פליטים במדינת ישראל, דיני משפחה וירושה ופונדקאות במדינת ישראל בחו"ל.

  

עו"ד מתן חודורוב. "אני אוהב את הדינמיות והשינוי התמידיים של התחום" עו"ד מתן חודורוב. "אני אוהב את הדינמיות והשינוי התמידיים של התחום" צילום: פלג אלקלעי

 

האמת שהגעת למקצוע כי?

כאדם בעל רצון להשפיע ולשנות, מקצוע עריכת הדין משלב באופן מושלם מספר אספקטים החשובים לי בעבודתי, ראשית בשל האינטראקציה עם לקוחותיי, האינטראקציה עם רשויות המדינה השונות וכמובן שהדינמיות והשינוי של מערכת המשפט וחוקיה ככלל והן הדינמיות ושינוי התחום בו עוסק משרדי, המתפתח מיום ליום ומהחלטה להחלטה.

 

"לאור העובדה, כי כל תיק ותיק המטופל במשרדי מהווה כל העולם כולו, מהווה כל החלטה חיובית המתקבלת בו, צעד נוסף לשינוי המצב המשפטי ומציאות החיים במדינת ישראל. כל הצלחה, קטנה כגדולה, גורמת לי לסיפוק פנימי גדול וזאת תוך הבנה, כי מאמציי לא היו לשווא.

 

אלמלא היית עורך דין וודאי היית?

"אם לא הייתי בוחר במקצוע עריכת הדין, לבטח הייתי שחקן טניס, בעברי התאמנתי משך שנים רבות ואני אף ממשיך לשחק במשחק זה גם כיום. תקוותי הגדולה היא כי לדור ההמשך, קרי לילדיי, יתאפשר להמשיך ולשחק טניס ולהגשים את חלומי."

 

ספר על תיק מכונן

"מדובר בתיק של הגב' אלנה קזקוב וילדיה, כאשר הטיפול בו החל עת שימשתי כעו"ד שכיר ולאחר פתיחת משרדי העצמאי בחרו הלקוחות להמשיך לטפל בעניינם במשרדי. לאחר הליכים רבים שהתנהלו בעניין (לרבות עתירה לבית המשפט העליון) ולאחר מאבק ארוך שנים, במסגרתו הועלו טענות רבות מטעם המדינה לנסיבות הסירוב, לרבות התנצרותה הלכאורית של הגב' קזקוב, התקבלה בחודש מאי 2016 החלטה סופית חיובית בעניין והוענקה לכל המשפחה, קרי האם ושני ילדיה, אזרחות ישראלית."

 

מה אתה הכי אוהב בתחום שבחרת?

"אני אוהב את הדינמיות והשינוי התמידיים של התחום, המתפתח מיום ליום ומהחלטה להחלטה, המאפשר לי להתפתח ולמצוא עניין נוסף ודרך יצירתית וחדשה לעזור ללקוחותיי, כאשר כל תיק שונה מקודמו ומחייב טיפול אישי ומקצועי מטעם משרדי. הסיפוק האמיתי נובע מההבנה, כי עבודתי משנה גורלות, שכן כל החלטה חיובית המתקבלת לאחר מאבקים רבים עם הרשויות הינה החלטה משמעותית המשנה את חייו של עוד לקוח."

 

המוטו שלך:

"פרפקציוניזם" זו אינה מילה גסה - יש עו"ד רבים בתחום, אבל לצערי, לא כולם יכולים לספק את הסחורה או לפחות לספק את הסחורה בצורה הטובה.

 

המלצה על קולגה

"עו"ד יוליה באיולה, בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים, המועסקת במשרדי מזה תקופה ארוכה ועוסקת מזה מספר שנים בתחום דיני ההגירה, דיני משפחה ופונדקאות. יוליה בעלת ניסיון רב בניהול ענייניהם של לקוחות המשרד, ובין היתר, מייצגת בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים, ועדות וגופים ממשלתיים, לרבות משרדי הפנים בכל הארץ.

 

"עו"ד באיולה הינה עו"ד מקצועית, אדיבה ואמינה, בעלת הכרה והבנה עמוקה של כלל ההליכים המתנהלים בתחומי עיסוקה ובעלת רצון עז לעזור ללקוחותיה."

 

בנימה אישית

אל תקבל החלטות המתבססות רק על המחיר, שהרי ידוע כי על מחיר זול, אתה עשוי לשלם ביוקר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x