שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרויקטים

תופעה: משקיעים ישראלים בוחרים להשקיע במורדות לינקולן, חיפה

בזמן שכולם מחפשים השקעות נדל"ן במרכז, בחיפה צומחת הזדמנות עם פוטנציאל יוצא דופן.

בשיתוף חברת הנדל"ן קבוצת גולדשטיין 16:1806.03.16

 

בזמן שכולם מחפשים השקעות נדל"ן במרכז, בחיפה צומחת הזדמנות עם פוטנציאל יוצא דופן.

 

רוב האנשים המעוניינים בהשקעה בנדל"ן, תרים אחר הזדמנויות השקעה באזורי המרכז, בזמן שהזדמנויות הנדל"ן האמיתיות ובעלות פוטנציאל הרווח הגבוה ביותר, נמצאות מחוץ לאזורים אלה. למשל: בחיפה.

 

בימים אלה, קוראת קבוצת גולדשטיין למשקיעים להצטרף אליה להשקעת נדל"ן עם פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד. מה אם כן עומד בבסיס העסקה המאפשרת לדבריה, פוטנציאל רווח גבוה כל כך?

 

- הקרקע בבעלות קבוצת גולדשטיין הנה בייעוד למגורים והתוכנית החדשה מגדילה את זכויות הבניה.

- האזור מהווה את עתודת הקרקע האחרונה המתוכננת צופה לים, ונמצאת על צלעו המערבי של הר הכרמל, האזור היוקרתי, הירוק והמבוקש ביותר בחיפה.

- חיפה, הנה העיר בה שיעור עליית מחירי הנדל"ן הינו הגבוה ביותר בארץ בשנים האחרונות.

- העירייה הנה היזם ומתכנן התוכנית החדשה.

 

אז איפה כאן ההזדמנות?

 

עיריית חיפה יוזמת ומקדמת את התכנית, לאזור: "מורדות לינקולן, תל אהרון והמורדות המערביים של שכונת אחוזה" - תכנית המגורים הגדולה ביותר שהוכנה בשנים האחרונות בחיפה.

 

התכנית הנמצאת בתהליכי אישור תב״ע מתקדמים, משתרעת על שטח של כ- 800 דונם ותכלול כ-2,700 יחידות דיור. השכונה החדשה תשתלב בנוף הטבעי של הכרמל, ותעניק סביבת מגורים ירוקה, עם נוף פנוראמי לים התיכון. בעירייה מציינים, כי "התכנית תתרום תרומה חשובה לפיתוחה האורבני של העיר ולמחסור הקיים בעיר במגרשים המיועדים לבניית דירות מגורים"

 

קבוצת גולדשטיין רכשה חלקות הנמצאות בתוך התכנית ומציעה אותם לרכישה למשקיעים.

 

השכונה כאמור, נמצאת בתהליכי אישור מתקדמים, וכאן בעצם מונחת ההזדמנות הגדולה. שהרי עם אישור תכניות העירייה, שווי הקרקע יזנק בשיעור מוערך של יותר מ- 80 אחוזים.

 

המספרים

 

שווי הקרקע ביחידת מגורים, כולל רווח יזמי, מגיע לכ- 50% משווי הדירה הכולל (40% נוספים לבנייה, 2.5% לתכנון, 7.5% אגרות והיטלים, ובסה"כ 100%).

 

שווי של דירת 4 חדרים כיום בשכונת אחוזה ובמורדותיה המערביים נע בין 1.6-2 מיליון ₪. כלומר, שווי הקרקע נע בין - 750-950 אלף ₪.

 

כיום, בטרם אושרו תכניות הבנייה, מציעה קבוצת גולדשטיין למשקיעים לרכוש יחידות השקעה, בקרקעות פרטיות ומאושרות למגורים (אינן זמינות לבניה מיידית), החל מ-299,000 ₪ - ומכאן פוטנציאל הרווח הגדול.

 

חלון ההזדמנויות להבטחת מקום בשכונה, בעלויות נמוכות משמעותית מאלו הנהוגות באזור, הולך ונסגר. כולנו מבינים, כי ברגע שהבנייה תאושר, מחיר הקרקע יזנק וידביק את רמת המחירים הגבוהים באזור. מכאן, שמשקיע המעוניין ליהנות מפוטנציאל תשואה גבוהה כל כך, צריך להצטרף עכשיו ולהמתין בסבלנות לאישור התוכנית.

 

חיפה עיר עם עתיד

 

"מחירי הדירות בצפון נסקו ב- 145% ב- 8 שנים..." (YNET, 16.05.16)

 

חיפה הנה העיר השלישית בגודלה בישראל, העיר שהוכרזה על-ידי "פירמת דה-לויט" במאי 2013 כאחת משלושת הערים האטרקטיביות ביותר להשקעה בישראל, ובשנת 2011 על ידי המגזין היוקרתי ”מונוקל“, כעיר ”בעלת הפוטנציאל העסקי הגדול בעולם“. מעמד זה נובע, מתנופת פיתוח גדולה אותה מקדמת עיריית חיפה להפיכת העיר למרכז תרבותי, חינוכי, עסקי ותחבורתי מוביל ומתקדם. בין יתר הדברים המהווים פוטנציאל נדל"ני גדול בעיר, ניתן למנות את בניית הנמל החדש בחיפה, הרחבת פארק ההיי טק (מהגדולים בישראל), פיתוח תשתיתי נרחב ברחבי העיר ועובדת היותה של חיפה מטרופולין ענק המשרת אוכלוסייה גדולה. כל אלה ועוד, מגבירים את הביקוש לדירות למגורים בעיר.

 

קבוצת גולדשטיין

 

קבוצת גולדשטיין עוסקת בהשבחת קרקעות, נכסים ובניית שכונות מגורים. הקבוצה הפועלת משנת 1992, הקימה, יזמה ובנתה מספר רב של פרויקטים למגורים ומסחר ברחבי הארץ ובבעלותה עתודות קרקע לבניית מאות יחידות דיור בפריסה ארצית. הניסיון והמוניטין אותם צברה הקבוצה מאפשרים לה להציע מגוון רחב של מוצרים המותאמים לקהלים שונים.

 

החברה בעלת מומחיות ברכישת קרקעות, נכסים למגורים ומסחר, והשבחתם מול הרשויות.

 

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו כאן >>

 

 

x