$
פרסום ושיווק

בלעדי לכלכליסט

אלי גידור צפוי להחליף את אהרון מידן כמנכ"ל הום סנטר

גידור שפרש מתפקיד משנה בכיר למנכ"ל שופרסל בדצמבר 2012 יחליף את מידן שהודיע אתמול על פרישתו. יו"ר פישמן רשתות: "עד שאני לא מסכם עם מישהו סופית, אני לא מדווח מי המנכ"ל"

אורנה יפת 16:2318.06.13

אלי גידור, לשעבר משנה בכיר למנכ"ל שופרסל, צפוי להתמנות למנכ"ל הום סנטר. כך נודע ל"כלכליסט". גידור שפרש מרשת השיווק הגדולה בישראל בדצמבר 2012 לאחר תשע שנים ברשת, היה בעברו מנכ"ל רשת אייס המתחרה בהום סנטר.

 

איל פישמן, יו"ר פישמן רשתות, מסר בתגובה: "שמעתי את השמועה הזו. אני לא אומר לך שגידור לא מועמד ואף מועמד ראוי. אבל עד שאני לא מסכם עם מישהו סופית, אני לא מדווח מי המנכ"ל".

 

אלי גידור אלי גידור צילום: אוראל כהן

 

גידור שימש בתפקידים שונים ברשת שופרסל במשך תשע שנים. הוא החל את דרכו ברשת בשנת 2004 כמנהל אגף המזון, המשיך לתפקיד סמנכ"ל הסחר ולאחר מכן הורחב תפקידו לסמנכ"ל סחר ושיווק. בתחילת 2012 מונה לתפקיד משנה בכיר למנכ"ל איציק אברכהן.

 

נגד גידור ומנכ"ל הרשת לשעבר, אפי רוזנהויז, עדיין מתנהל משפט תחת אישום של הפרת חוקי ההגבלים. רשות ההגבלים הגישה כתבי אישום נגד גידור ורוזנהויז בשנת 2010 בטענה כי פעלו להכשיל מבצע ברשת מגה, המתחרה הגדולה של שופרסל, ולמעשה הפרו את תנאי המיזוג עם רשת קלאבמרקט.

 

אהרון מידן, שהקים את הום סנטר, הודיע אתמול על פרישתו שנה לאחר שחזר לנהל את הרשת. הוא פורש בחודשים הקרובים לאחר 21 שנה בחברה. מידן כיהן בהום סנטר בתפקיד המנכ"ל במשך 13 שנים ובמשך 7 שנים כיו"ר. לפני שנה חזר לנהל את הרשת וכאמור, עוזב את התפקיד לאחר שנה בטענה כי מיצה את דרכו ברשת.

 

חברת הדירוג מעלות חשפה בסוף 2012 מספר נתונים על הום סנטר ביניהם כי הרשת הציגה במחצית הראשונה של 2012 ירידה של 1.2% במכירות החנויות הזהות וכן כי הרשת סבלה מירידה בפעילות בסין. באותו דיווח ציינו במעלות כי הם מאשררים את דירוג הרשת על BBB מינוס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x