$
פרסום ושיווק

אהרון מידן, מנכ"ל הום סנטר, פורש

מידן הקים את הרשת ועבד בה 21 שנים, 13 שנה כמנכ"ל ו-7 שנים יו"ר. מידן: "הגיע הזמן לתת לצעירים ממני לנהל את הרשת"

אורנה יפת 18:2217.06.13

אהרון מידן, מנכ"ל הום סנטר, פורש מתפקידו לאחר 21 שנים בחברה. מידן הקים את הרשת ושימש במשך 13 שנים כמנכ"ל הום סנטר לאחר מכן במשך 7 שנים שימש יו"ר. בשנה האחרונה הוא הוחזר לתפקיד המנכ"ל במקביל להיותו יו"ר.

 

 

 

"חזרתי לייצב את העניינים וכעת הגיע הזמן לתת לצעירים ממני לנהל את הרשת", אמר מידן ל"כלכליסט". במקביל לתפקידו בהום סנטר משמש מידן גם כיו"ר ברשת השיווק טיב טעם. "בחודשים הקרובים אשאר לסיים מספר פרוייקטים כגון פעילות הסלולר והום סנטר בחו"ל, ולאחר מכן אעביר את המושכות למי שיבוא אחריי".

 

אהרון מידן. מפנה מקום לצעירים אהרון מידן. מפנה מקום לצעירים צילום: אוראל כהן

 

מידן (68) אמר כי איננו מעוניין להיות עוד בתפקיד מנכ"ל בחברה כלשהי. "אם אשאר מנכ"ל זה כבר יהיה בהום סנטר, אבל עשיתי את זה מספיק שנים. העבודה חוזרת על עצמה ויש דברים אחרים שמעניין אותי לעשות".

 

הום סנטר מונה 46 סניפים ומגלגלת מחזור של למעלה ממיליארד שקל. הרשת בחו"ל מפעילה 5 סניפים ברוסיה, 4 בקפריסין ו-5 בסרביה ומגלגלת מחזור של 100 מיליון דולר. לדברי מידן, "כדי שהפעילות ברוסיה תהיה רווחית ולא רק מאוזנת כמו היום, החברה צריכה לפתוח ברוסיה 12 עד 15 חנויות. אבל זה דורש השקעות כספיות והחברה צריכה להחליט מה תוכניותיה לגבי הפעילות במדינה זו", אמר מידן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x