$

אודות "כלכליסט"

שירות כלכליסט 11:2005.06.08

"כלכליסט" נולד מרעיון - לחבר את ישראל לכלכלה. הכלכלה תופסת חלק מרכזי בחיינו. היא משפיעה על מקום העבודה ועל חיי המשפחה, על הסיכוי להזדקן בכבוד ועל רווחת ילדינו. אפילו על מצב הרוח שלנו. לכן הגיע הזמן שנפסיק לפחד ממנה.

  

כך נפתח מאמר המערכת הראשון של העיתון "כלכליסט", ביום יציאתו לאור לראשונה ב-18 בפברואר 2008. אתר האינטרנט של "כלכליסט" הוא כמובן חלק בלתי נפרד מהחזון שלנו.

  

אנחנו מאמינים שכולנו יכולים להיות כלכליסטים. כולנו חייבים להבין את חוקי המשחק. כולנו, שכירים ועצמאים, רוצים להתעורר להזדמנויות עסקיות, לנהל בתבונה את הכסף שלנו, להשקיע ולחסוך לעתידנו.

  

אתר האינטרנט של "כלכליסט" נועד להיות האתר הכלכלי המוביל בישראל. האתר מגיש – שבעה ימים בשבוע – את כל המידע הדרוש לכל מי שמבקש להיות מעורה בזירה הכלכלית. באתר, כמו בעיתון, אנחנו מתחייבים לדווח בהרחבה ובמומחיות על כל תחומי העסקים והכלכלה בישראל ובעולם ולפרסם טורי פרשנות וניתוח, כתבות עומק ותחקירים, המלצות וטיפים.

 

באתר, כמו בעיתון, אנחנו שואפים להרחיב ולגוון את קשת הנושאים כדי להגיע לקהלים שנותרו, עד כה, מחוץ למגרש. אנחנו מתחייבים לדבר בשפה רהוטה אך נגישה, מעודכנת אך לא מתנשאת, מקצועית אך לא מרתיעה, ביקורתית אך נטולת רשעות מכוונת.

 

האינטרנט הוא ברכה לכל מי שרוצה לנהל חיים כלכליסטיים. כמויות המידע האינסופיות, הקלות התקשורתית החדשה והניידות העסקית – כל אלה הם כלים חדשים שאי אפשר לוותר עליהם. בג'ונגל המידע הזה אנחנו מציעים את אתר "כלכליסט " כמורה דרך שמבקש לפלס נתיב חדש, קל יותר, נעים יותר, שימושי יותר.

 

 

אנו מקווים שתמצאו בכל ערוצי "כלכליסט " את העניין הגדול שאנחנו מוצאים בעולם הכלכלי, ושתמשיכו, יחד איתנו, לחפש את הצעד הבא, ולחשוב על מחר כלכליסטי יותר, כל יום, מכל מקום ובכל זמן.

  

                                       יואל אסתרון      גלית חמי     גבי קסלר

                                           מו"ל             עורכת       עורך האתר

 

x