סגור
כדאי להכיר

Bcare: מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב מבית א.ד.י מערכות לרכב

בעשור האחרון בישראל למעלה מ- 880 ילדים נשכחו בתוך הרכב, מדובר במציאות ומספרים מזעזעים

על מנת להוריד את הכמות של מקרי מוות כואבים ומיותרים, עלו לא מעט הצעות חוק כאלו ואחרות בכנסת ישראל, אולם נכון להיום שום הצעה לא הבשילה לכדי חוק ממשי, ובמקביל מספר חברות פיתחו מוצרים ואמצעים דיגיטליים על מנת למנוע את המקרה הנורא הבא.
אנחנו ביקשנו לבדוק את החברות והמוצרים האחרונים שפותחו בנושא, ולאחר סריקה רחבה מצאנו את חברת "א.ד.י מערכות לרכב" כמי שפיתחה את אחד המנגנונים הכי מסקרנים בתחום זה. על מנת ללמוד יותר על מערכת הבטיחות אותה הם פיתחו, שוחחנו עם מנהלת השיווק של החברה, שני אברהם.
א.ד.י מערכות לרכב: למעלה משלושה עשורים של פעילות ענפה בתחום הרכבים
א.ד.י מערכות לרכב היא חברה מוכרת ומאוד מוערכת בישראל כבר במשך 35 שנים, כאשר מתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של מגוון רחב של מוצרים משלימים עבור יבואני רכב גדולים ובעלי רכבים פרטיים.
מגוון המוצרים של החברה כולל בתוכו בין היתר:
☑ מערכות בטיחות מתקדמות
☑ מערכות שמע.
☑ מערכות מולטימדיה.
☑ מערכות תקשורת.
☑ מערכות מיגון.
☑ מערכות איתור ועוד.
א.ד.י מערכות לרכב מציגה: מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב
2 צפייה בגלריה
Bcare - מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב
Bcare - מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב
Bcare - מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב
(יח''צ)
למדנו כי לקראת שנת 2022, "א.ד.י מערכות לרכב" מתכננת להפתיע את השוק בישראל עם מגוון חדש של מוצרים המתקדמים ביותר בתעשייה, כאשר ראשי החברה החליטו לשים דגש על תחום מערכות הבטיחות השונות.
על מוצר הדגל של החברה שכבר נמצא בשטח עבור קהל הלקוחות, שני אברהם מנהלת השיווק סיפרה: "בתחילת חודש פברואר 2022, אמורה להיכנס תקנה מטעם משרד התחבורה, תקנה 83 ד', שתחייב כל נהג ונהגת בישראל אשר מסיעים ילד/ה עד גיל 4, לשים מערכת למניעת שכחה של ילדים.
מדובר בתחום שהחברה שלנו החלה לפעול בו עוד הרבה לפני התקנה הזו, ולכן אנו גאים להציג את המערכת החדישה שמהנדסי החברה בארץ פיתחו, זו נקראת Bcare".
כיצד המערכת הזו פועלת בשטח?
"המערכת מורכבת מכרית המונחת על כסא התינוק או הילד עד גיל 4, ומאפליקציה ייעודית המסונכרנות ביניהן בתקשורת בלוטות'. כך שבמידה וילד נשכח בתום הנסיעה בתוך הרכב, המערכת שפועלת בעזרת התראות קוליות וחזותיות, תשלח הודעה ישירות לסמארטפון של הנהג שהתרחק מהרכב ותיידע אותו על כך.
במידה וההתראה נפסקת והנהג לא מגיב, לאחר כ- 4 דקות המערכת שולחת סמס לאנשי קשר חירום אותם הנהג הגדיר מראש בעת ההתקנה הראשונית, ביחד עם מיקום הרכב בגוגל MAP
ניתן להעביר את המערכת בין רכב לרכב, כך שבמידה ואלו לא ההורים אלא הסבא והסבתא שמסיעים את הילד, כל מה שהם צריכים לעשות הוא להוריד את האפליקצה גם כן, ובזכות הסנכרון דרך הבלוטות', המערכת יודעת לאיזה טלפון נייד לאותת במידת הצורך".
א.ד.י מערכות לרכב: תוכניות לעתיד
2 צפייה בגלריה
Bcare - מבית א.ד.י מערכות לרכב
Bcare - מבית א.ד.י מערכות לרכב
Bcare - מבית א.ד.י מערכות לרכב
(יח''צ)
למדנו כי המערכת משווקת בשוק הישראלי כבר במשך חמישה חודשים. עד כה נהנים ממנה אלפי נהגים, הורים לילדים, שיכולים לישון מעט יותר בשקט בלילה, בידיעה כי בתוככי הרכב שלהם ישנה מערכת Bcare, אשר מהווה עבורם תעודת ביטוח נוספת בכל הנוגע למכת המדינה המצערת, של ילדים שנשכחו בתוך הרכב ונעזבו במשך שעות ארוכות.
מעבר לכניסה של "א.ד.י מערכות לרכב" אל עולם מערכות הבטיחות לרכב, מערכת השיווק של החברה עומדת לבצע קפיצת מדרגה גם בכל הנוגע לעולם הדיגיטל, זו תכלול מכירה של מוצרי החברה אונליין, גם על ידי הקמה של חנות איקומרס.

לפרטים נוספים אודות Bcare – מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב, ושאר מוצרי החברה, חייגו לטלפון: 5100*
שירות לקוחות 1-700-704-100