סגור
כדאי להכיר

ליבנת איבגי פאשן מציגה: אופנה צנועה ולא רק לדתיות

בתי האופנה הגדולים לא יכלו לחזות מראש כי דווקא מתוך ישראל הקטנטנה תצמח מעצבת בגדים שבאומנות מרשימה הצליחה לשלב בין אופנה שיקית וחדשה, לבין הצורך של נשים רבות להתלבש בנוחות, איכות ולשמור על הצניעות

מי שעומדת מאחורי מה שאנחנו יכולים להגדיר כמהפכה של ממש, היא ליבנת איבגי, בת 33, הבעלים של רשת מצליחה וצומחת בשם "ליבנת איבגי פאשן". מפיקה מטעם המדור פגשה את ליבנת לשיחה ואף מדדה מספר פריטים מתוך הקטלוג המגוון והמרשים, אלו הרשמים שהביאה עימה בחזרה.
3 צפייה בגלריה
ליבנת איבגי פאשן - אופנה צנועה
ליבנת איבגי פאשן - אופנה צנועה
ליבנת איבגי פאשן - אופנה צנועה
(שרה פוקס)
מאז ומעולם ליבנת איבגי הרגישה חיבור עז לעולם האופנה, אך כמו במקרים רבים, גם היא החלה להגשים את עצמה בתחום לאחר שקודם בנתה את עצמה בקריירה שונה לחלוטין. עד לפני שנה וחצי ליבנת עוד הייתה עובדת מוערכת במשרד אדריכלות, אך תאונת עבודה אילצה אותה לנוח תקופה ארוכה על מנת להחלים, פרק זמן שמבחינת ליבנת היה כמעין סימן לעשות שינוי בחייה.
שלום ליבנת, איך פתאום באמצע החיים עושים שינוי כל כך קיצוני, ומהיכן מתחילים?
"היו שני דברים שתמיד רציתי לעשות, להיות עצמאת ולעסוק בעולם האופנה, כך שהפציעה שעברתי הייתה הזדמנות נהדרת עבורי להגשים את עצמי. בתחילה לא ידעתי איך ומה אני צריכה לעשות, אבל לאט לאט גיששתי באפלה ומצאתי את האור. פניתי למפעלי בדים ברחבי העולם, יצרתי קשרי עבודה ותוך כדי תנועה התחלתי לעצב את הקולקציה הראשונה, ולשווק את הכל באונליין.
רצה הגורל וזמן קצר לאחר מכן פרצה מגפת הקורונה, אך מכיוון שעוד קודם לכן בניתי את התשתית של שיווק ומכירה דרך האינטנרט, זו לא פגעה בתוכניות שלי, אלא אף עזרה לי לצמוח ולגדול, ומשם הכל המשיך לזרום".
ליבנת איבגי פאשן: הרשת מתרחבת
3 צפייה בגלריה
ליבנת איבגי פאשן - אופנה צנועה ולא רק לדתיות
ליבנת איבגי פאשן - אופנה צנועה ולא רק לדתיות
ליבנת איבגי פאשן - אופנה צנועה ולא רק לדתיות
(שרה פוקס)
הצמיחה שליבנת מדברת עליה באה לידי ביטוי בימים אלו גם בדמות החנות המקוונת שלה, ועוד שלושה סניפים. הסניף הראשון ממוקם ברחוב מלכי ישראל בירושלים, את הסניף השני ניתן למצוא ברחוב רבי עקיבא 37 בבני ברק, ובקרוב מאוד, ממש עם תחילת השנה החדשה, "ליבנת איבגי פאשן" תתחדש עם סניף נוסף, בקניון פרויקט השדרה החדש שהוקם בבית שמש.
ליבנת איבגי פאשן: תפיסת עולם
על תפיסת עולמה ועל ההשראות שלה בעבודה, ליבנת סיפרה לי: "תמיד ידעתי שקיים ביקוש רב לבגדים מעוצבים בסטייל הכי חדשני, וכמו נשים דתיות רבות אחרות, גם אני הייתי נוהגת להסתובב בקניונים השונים, בחנויות האופנה, רק כדי להתאכזב כי כל הבגדים הותאמו לקהל חילוני בלבד.
לכן בעיצובים שלי, אני משלבת בין השיק החדיש ביחד עם אלמנטים צנועים, כך שכל אחת תוכל ללבוש זאת. אני צופה לא מעט בלבושה של הנסיכה קייט מידלטון והיא עבורי דוגמה מושלמת איך אפשר "לגנוב" את ההצגה פעם אחר פעם בשימוש בבגדים צנועים אך מרהיבים".
ליבנת איבגי פאשן: מכירות בישראל ובעולם
3 צפייה בגלריה
ליבנת איבגי פאשן
ליבנת איבגי פאשן
ליבנת איבגי פאשן
(שרה פוקס)
אני מוכרחה להעיד שכאישה חילונית, לא מצאתי כל פגם או בעיה עם הגזרות השונות שליבנת הביאה לעולם האופנה. בזכות העובדה שמדובר בבגדים כל כך יצירתיים, במבט ראשון ושני לא שמתי לב שהשרוולים מגיעים עד אחרי המפרק, או שיש כאלו עם כיסוי צוואר וכד', אלא רק לאחר שליבנת הצביעה על כך.
מדדתי כמה שמלות ולא יכולתי שלא להתפעל לא רק מהעיצוב המרהיב, אלא גם מאיכות הבדים והגימור הגבוה. זאת ככל הנראה הסיבה כי לא רק נשים דתיות יהודיות מוצאות עניין בבגדים של "ליבנת איבגי פאשן", אלא גם נשים מוסלמיות רבות, מהארץ ומהעולם.
למדתי מליבנת כי שירות המשלוחים של הרשת מגיע לכל פינה בישראל, ובחודשים האחרונים ישנה פעילות גוברת גם בשליחה של העיצובים השונים שלה גם אל אירופה וארה"ב.

ליבנת איבגי פאשן: יצירת קשר
אם גם אתן סקרניות לראות את הדגמים המעוצבים המרהיבים של ליבנת, בשלל מידות וצבעים, כנסו לחנות.
או חייגו: 054-7224032