סגור
כדאי להכיר

הנדל"ן ברכס הכרמל בחיפה לוהט יותר מתמיד

בשנים האחרונות העיר חיפה הפכה להיות לאחת מהערים המבוקשות ביותר מבחינה נדל"נית בישראל

שתי אוניברסיטאות מפוארות, תשתיות חדשות ופארק תעשייה עם עשרות חברות הייטק אשר מושכים אליהם עובדים מכל רחבי הארץ, הם רק חלק קטן מההתפתחות של עיר הכרמל.
בעוד מקומות רבים ברחבי הארץ סובלים מקיפאון בשוק הנדל"ן, במהלך השנה שעברה בחיפה נמכרו כ 3,525 דירות במחיר ממוצע של 1,075,000 שקלים בלבד!
על מנת לקבל את המידע המדויק ביותר אודות הפעילות הנדל"ניסטית בעיר הצפונית, שוחחנו עם הראל ברודסלי, בן 64, מתווך בכיר בחברת רימקס פמילי חיפה, שעושה חיל באחד מעשרת הסניפים המוצלחים ביותר של הרשת הידועה בישראל.
הראל הגיע לארץ לפני כ 40 שנה מארה"ב, לכן מעבר לשירות אותו מעניק לקהל הישראלי, הוא גם מטפל בעשרות תושבי חוץ יהודים מרחבי העולם אשר מעוניינים לרכוש נכס בארץ, כל הפרטים המלאים בכתבה הבאה.
1 צפייה בגלריה
Howard Harel Brodsly
Howard Harel Brodsly
Howard Harel Brodsly
(יח"צ)
מעוניינים לסגור עסקה? מתווך מקצועי יחסוך לכם את העבודה
העשור האחרון היה אחד המוצלחים ביותר בעיר חיפה בכל הנוגע לעולם הנדל"ן.
בזכות שיתוף פעולה של העירייה המקומית והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, חיפה הפכה להיות לעיר מחוזרת על ידי יזמי נדל"ן, משקיעים ומשפחות רבות שביקשו להגיע ולהתגורר בעיר.
עיקר ההתמקדות של הראל ברודסלי, מתווך נדל"ן בכיר עימו שוחחנו על מנת להבין את התמונה הכללית מבחינה נדל"נית בעיר חיפה, נעשה ברכס הכרמל.
לפני שקיבלנו מידע על המספרים והנתונים היבשים, ביקשנו לשמוע ממנו מדוע כדאי לנו להיעזר במתווך, ולא לנסות להגיע לעסקת החלומות בדרך עצמאית:
"כדי להבין מדוע כדאי לכל אחד לעשות שימוש במתווך, אני אתחיל מהשורה התחתונה, מתווך חי ונושם את התחום מבוקר ועד ערב, בכל יום בשנה.
לכן, כאשר מתווך מייצג נניח מוכר מסוים, הוא זמין עבור רוכשים פוטנציאליים לאורך כל הזמן.
מעבר לזה, אסטרטגיית העבודה שלי למשל, כוללת גם פרסום וחשיפה רחבה של הנכס.
לא מדובר באיזה פרסום יחיד של מודעה אחת באתר כזה או אחר, אלא ארסנל שלם של שיטות עבודה, כאשר המטרה היא לקצר את זמן החיפוש אחר הקונה, תוך כדי הקפדה לקבל את המחיר המבוקש מצד הלקוח אותו אני מייצג.
חוק המספרים אומר כי ככל שיותר אנשים יגיעו לראות את הנכס, כך אני מגדיל את הסיכויים להצליח.
למי שמבקש למכור את הנכס שלו באופן עצמאי, אין את היכולת להשקיע את הזמן הזה, והוא גם חסר את הידע המקצועי כיצד לפרסם ולשווק את הנכס כמו שצריך".

סרטון: https://www.youtube.com/watch?v=OraWSWY0pgc&list=PLleJD8xmhSxkRvkL4Gr9zfAcOR8WKwWVi
הסיבות לעליית מחירי הנדל"ן בחיפה
על פי הראל ברודסלי, המחירים לדירה ממוצעת של ארבעה חדרים באזור רכס הכרמל בו הוא מטפל, נעים בין 1.5 ל 1.7 מיליון שקלים.
על הביקוש ההולך וגובר הוא סיפר:
"חיפה עדיין נתפסת כעיר שאפשר למצוא בה דירות גדולות במחיר נמוך יחסית, בטח לעומת המרכז, אולם לאט לאט המגמה הזו משתנה.
מי שנתן דחיפה לעליית מחירים נוספת בחיפה היה משבר הקורונה.
כי רבים ממי שהיו רגילים לצאת לעבודה במשרד, פתאום מצאו את עצמם "תקועים" בבית, ולכן משפחות רבות החלו לחפש לעצמם נכס חדש עם חדר אחד נוסף.
היו גם מי שהרגישו חנוקים בלי קשר, ולכן יש דרישה גדולה למציאת דירות ובתים עם חצר או מרפסת גדולה, כך שבפעם הבאה שנאלץ להתמודד עם סגר, הם יוכלו לנשום אוויר נקי ולקבל את תחושת החופש".
הראל ברודסלי – המתווך החייכן
לרגל הכתבה שוחחנו עם כמה לקוחות שנעזרו בשירותיו של הראל ברודסלי,
כולם ציינו בפנינו כי מדובר באיש מקצוע סופר נחמד, אך שלצד הנחמדות הוא הוכיח התמדה ונחישות מרשימה, כל הדרך לסגירת עסקה מוצלחת.
סיפרנו להראל על המחמאה שקיבל, הוא חייך וסיפר:
"אולי זה בגלל שבמקור אני מגיע מארה"ב, אני לא רואה בנחמדות כאיזו בעיה, ואולי גם זו התרומה שלי לתחום.
אפשר להגיע לעמק השווה גם בלי צעקות ועצבים, בעיקר בגלל שמדובר בתהליך שבו מעורבים המון רגשות ולא מעט כסף מונח על הכף.
אני רואה את המתווך כסוג של מגשר, הוא אמור לעזור להגיע לחתימה על עסקה כאשר שני הצדדים יהיו מרוצים.
לכן אני דואג להיות זה שמנהל את המשא ומתן, כי אני לא מעורב רגשית בעניין, מה גם שלאור הניסיון שצברתי בתחום זה ובכלל בחיים, אני יודע לזהות מהר מאוד מי מבזבזים את הזמן לחינם, וכיצד לנטרל רעשים שיכולים להפריע לעסקה, וכן, אני עושה זאת עם חיוך על הפנים".
יצירת קשר
לפרטים נוספים אודות הנעשה בכל הנוגע לפעילות נדל"נית בעיר חיפה, ובעיקר באזור רכס הכרמל, הראל ברודסלי הוא אחד מאנשי המקצוע המעורכים ביותר באזור.
לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 054-4307120