סגור
כדאי להכיר

יוצרים פתרונות אחזקה מקצועיים בידע שחובר ליכולת ולניסיון

חברת 'פרו-טקט' המתמחה בביצוע עבודות שיקום, ציפוי ואיטום מבנים ותשתיות, מתהדרת במקצועיות, עמידה בסטנדרטים בלתי מתפשרים ושירות יוצא דופן

מפעלים וחברות מתמודדים עם מגוון אתגרים שעלולים להשפיע על אופן העבודה ועל פס הייצור, החל מקורוזיה וקויטציה ועד נזילות בבטון ובמתכת, תקיפה כימית ועוד. חברת 'פרו-טקט' מספקת פתרונות, בדיוק עבור בעיות אלה, כפי שמסבירה ימית חיון הבעלים והמנכ"לית של חברת 'פרו-טקט', נשואה ואמא ל-4 מבאר שבע.
"יש לנו ידע, יכולת וניסיון בביצוע עבודות שיקום, ציפוי ואיטום מבנים ותשתיות, כמו גם התמחות במתן פתרונות מקיפים לבעיות אחזקה ומתן שירות וייעוץ למפעלים בתעשייה. בפועל אנחנו מיישמים ומבצעים עבודה קבלנית של יציקות בטון, שיקום בטון וציפוי הגנה, ציפוי ופסי הדבקה למשטחים, מתכות, פח מרוג, מדרגות ועוד, לבטיחות ומניעת החלקה. בנוסף, אנו מבצעים שחזור וציפוי לחלקי מתכת, ציפוי מיכלים פנימי וחיצוני, איטום גגות והגנה כוללת על משטחי בטון ומתכת מפני נוזלים, כימיקלים ושחיקה מכאנית".
2 צפייה בגלריה
ציפוי רצפה במפעלי מזון
ציפוי רצפה במפעלי מזון
ציפוי רצפה במפעלי מזון
(יח"צ)
Pro-tec-t - להגנה 360
מקור שם החברה Pro-tec-t (professional technology solution) הוא פתרונות טכנולוגים מתקדמים לבעיות אחזקה. כשמוסיפים את האות T , המשמעות של ההגנה כפולה, תרתי משמע. מדובר על רצפות, גגות, מכלים וציוד. שמה של החברה מבטא את השירות והביצוע שהיא נותנת לכל המפעלים הפטרוכימיים, מפעלי תעשייה גדולים, מפעלי מזון, תעשייה, תחנות כוח ומשרד הביטחון, מדובר בגורמים וחברות גדולות, הדורשים פתרונות העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לדבריה של ימית.
"'פרו-טקט' עושה שימוש בחומרים ייחודיים עם רמת ביצוע גבוהה, המאפשרים לנו להעניק פתרונות עמידים לאורך זמן, מתוך הבנה של חשיבות זמני ביצוע מהירים, מדויקים ומתוכננים. הניסיון העשיר ורב השנים של ביצוע עבודות מגוונות בארץ ובעולם, מאפשרים לנו להתאים פתרון מיטבי גם לבעיות אחזקה מורכבות, ובסביבת עבודה ייחודית" היא אומרת ומוסיפה: "ישנם מוצרים שאנו משווקים כחלק מהפתרונות הגנה ובטיחות שאנו מציעים, כדוגמת תחום הכימיקליים. מדובר על מוצרים עמידים בטמפרטורות מאוד גבוהות, עד 850 מעלות. כך גם לגבי עמידותם בפני כימיקליים אגרסיביים ומקומות עם חומצות קשות במיוחד.
"אנחנו מאוד מקפידים על איכות וטיב החומרים, אותם אנו מייבאים מסקוטלנד, קנדה וארצות הברית. רובם ככולכם עוברים בדיקות מאוד קפדניות, וכולם מיוצרים בחברות מובילות ובעלי תקן מחמיר ובקרת איכות גבוהה) Enecon ארה"ב) ו- Chemco מסקוטלנד".
2 צפייה בגלריה
ציפוי חדרי אריזה במפעלי מזון
ציפוי חדרי אריזה במפעלי מזון
ציפוי חדרי אריזה במפעלי מזון
(יח"צ)
אישה בעולם של גברים
"אין ספק שאני שוחה עם כרישים" מספרת ימית חיון שנמצאת מעל 18 שנה בתחום השיווק, הציפויים וההגנה ומנהלת את 'פרו-טקט' ביד רמה. היא טכנאית מכונות בעלת תואר ראשון במנהל ציבורי (מכללת ספיר), אשר שירתה כמכונאית מטוסים. "אין כמעט נשים בתעשיית האחזקה, שעם כל הקדמה עדיין שייכת לגברים. כבעלים ומנכ"לית אני בדרך כלל מנהלת את העבודה ואת הפגישות מול מנהלי מפעלים ומנהלי אחזקה, כולל סיורים בשטח כדי לוודא שהכל מתבצע בצורה המקצועיות והאיכותית ביותר. ישנם המרימים גבה ואחרים דווקא מפרגנים. אני בכל מקרה, ממשיכה במלוא המרץ" היא מספרת עם חיוך.
שירות, מקצועיות ואיכות
מדובר באחת החברות השירותיות בתחום, נושא עליו מקפידה ימית מדי יום ביומו: "חשוב לי מאוד לתת ללקוח מענה מהיר, מקצועי ואיכותי עם המון סבלנות והכלה. כך הוא באמת מבין איזה מוצר או שירות הוא מקבל, כדי שבסופו של דבר הוא יהיה מרוצה. מדובר בתחום מאוד מורכב ומגוון, וכך גם חשיבות מתן הפתרונות המתאימים לכל חברה. זאת בנוסף לזמינות מלאה ועמידה בסטנדרטים בלתי מתפשרים, גם כשמדובר בבחירת אנשי מקצוע איתם אנו עובדים. ההתנהלות שלנו כוללת עבודה עם ספקים מהשורה הראשונה, מומחים בתחומם, המספקים לנו פתרונות מעל לעשור. ככלל, השירות שאנחנו מציעים, כולל גם הדרכה לביצוע, כולל מדריך שמגיע לשטח ומוודא שהמוצר אכן מיושם כמו שצריך".
פתרונות כמענה לבעיה וגם כטיפולי מנע
ימית מגלה כי בניגוד לפתרונות העבר שנתנו מענה אד-הוק לבעיה קיימת, כיום יש דרישה גם לטיפולי מנע ואחזקה. "זווית הראייה והמודעות השתנו ורבים מהמפעלים והחברות רוצים למנוע מצבי שבר או פגיעה בבטון. יש ראייה עתידית והבנה, כי התיקון יכול להיות יקר יותר, וכי חשוב לבצע עבודות אחזקה ושמירה לאורך זמן.
"במטרה למנוע בעיה עתידית גדולה יותר מראש, ולתת פתרון יזום הכולל טיפול איכותי ואסתטי, עם ציפוי נכון ומקצועי, מאשר ציפוי עם עמידות לטווח קצר, שדורש חידוש ותיקון".
השירותים והפתרונות שמציעה החברה ניתנים בעיקר באזור הדרום והמרכז. במידה וישנה דרישה, גם מעבר לכך.
למידע נוסף ויצירת קשר מוזמנים להתקשר לפרו-טקט/ימית 0523420042
וגם להיכנס לאתר או להיכנס לעמוד הפייסבוק כדי להתרשם מהעבודות המקצועיות והאיכותיות.