סגור
כדאי להכיר

ערק קורדו: משקה מעורר השראה

יש לא מעט סוגי ערק בשוק, אבל מעטים מהם נוצרו מתוך סיפור מרגש כמו זה של מירב קורדובה

אוהבי הערק מביניכם ישמחו לשמוע שהגיע לשוק בחור חדש, בשם קורדו, והוא בא להפתיע ולחדש לכם עם מגוון צבעוני של טעמים, רמת איכות מדויקת, ועל הדרך גם לרגש אתכם עם הסיפור מעורר ההשראה שעומד מאחוריו.
4 צפייה בגלריה
ערק קורדו - שלל טעמים
ערק קורדו - שלל טעמים
ערק קורדו - שלל טעמים
(יח"צ)
ערק קורדו – כיפי ואיכותי
הקורדו משווק ב-7 טעמים חדשניים ומרעננים: לימונים, לימונים 'מחוזק', רוזטה (שקדים), אשכולית אדומה, פסיפלורה, ליצ'י ואננס-קוקוס. המשקה מיוצר מפירות אמיתיים וללא תוספת חומרים משמרים. הקורדו למעשה מעדן מעט את טעמו של הערק ומוסיף לו טוויסט מרענן ומפתיע, כזה שמסקרן ומפתה לטעום.
המשקה נמכר בשני גדלים, הבקבוק הגדול מכיל 750 מ"ל, והקטן מכיל 250 מ"ל, והוא מכיל אחוזי אלכוהול נמוכים יותר משל משקה ערק נקי.
ייחודיותו של המשקה באה לידי ביטוי גם בשמירה הקפדנית על איכותו. לאחר מחקר מעמיק, ותקופה ארוכה של ניסוי וטעייה, צוות העובדים במפעל הבוטיק של קורדו כבר למדו את האיזון המדויק שבין אחוזי האלכוהול לבין כמויות הפרי הכלולות בו, מה שמבטיח חווית הנאה ייחודית לכל מי ששותה.
4 צפייה בגלריה
ערק קורדו - משקה חריף
ערק קורדו - משקה חריף
ערק קורדו - משקה חריף
(צלם סת״ם רמון פלור)
הכירו את מירב קורדובה
מי שעומדת מאחורי המותג החדשני, היא מירב קורדובה, בת 38 מתל אביב, ואמא לשלושה ילדים. לאחר שהתגרשה מאב ילדיה, מירב מצאה את עצמה במציאות חדשה שבה עליה לפרנס את עצמה ואת שלושת ילדיה. במשך תקופה ארוכה עבדה במספר עבודות במקביל, כך עסקה בתיווך נדל"ן, במפעל 'ארגל' שמספק ציוד למסעדות, ובזמן שנותר לה, גם ניהלה עסק של בישול ביתי. מירב הרגישה שהיא מתקדמת בדרך הבטוחה אל ההצלחה, ואז הגיעה הקורונה וטרפה את כל הקלפים, הוציאו את מירב לחל"ת. "זאת הייתה תקופה לא פשוטה כלכלית, הידיעה שיש לי ילדים לדאוג להם העלתה בי המון חששות", היא משתפת.
4 צפייה בגלריה
ערק קורדו- מירב קורודובה
ערק קורדו- מירב קורודובה
ערק קורדו- מירב קורודובה
(יח"צ)
מעז יצא מתוק
מירב מספרת שהכל התחיל ביום שבו אבא שלה, סימון, הכין ערק ביתי בטעם לימון. היא מתארת את החוויה, ואת כמה שהתלהבה לטעום מהמשקה. היא ביקשה ללמוד להכין בעצמה, פרסמה תמונה של הבקבוק שייצרה באינסטגרם ומבול התגובות האוהדות לא איחר להגיע. "המון אנשים פנו אליי וביקשו שאכין גם להם בקבוק. הייתי בחל"ת, והיה לי הרבה זמן פנוי, אז החלטתי ללכת על זה והכנתי למי שביקש. ככל שחלף הזמן הביקוש רק גדל, והבנתי שאני כנראה עושה משהו טוב ונכון. זה היה צעד מפחיד, אבל קיבלתי כל כך הרבה תמיכה ואהדה מהסביבה, שחיזקו אותי להמשיך ולהתקדם עם זה".
4 צפייה בגלריה
ערק קורדו
ערק קורדו
ערק קורדו
(מירי ביטון "מצבים")
מעוררת השראה
מירב מספרת שביצעה מחקר מקיף ומעמיק בכל הנוגע לייצור המשקאות, היא שיפרה את המתכון, ומצאה מפעל בוטיק בדרום שמייצר בעבורה את המשקאות באיכות גבוהה עליה היא לא מתפשרת, העסיקה מהנדס מזון בעל מומחיות במשקאות אלכוהול, והסדירה את כל הנדרש בנושאי כשרות, אישורי משרד הבריאות ורישיון העסק. היא גאה מאד בבייבי הרביעי שלה, קורדו, וגם בעצמה.
חשוב לה להעביר את המסר שלדעתה כל אחת יכולה להצליח, עם הרבה אמונה, ובלי פשרות, אפשר לנצח ולהתעלות מעל כל קושי.
ומה טוב אם תעשו את זה עם בקבוק קורדו מרענן ביד.
את המשקאות ניתן להשיג ברשת יין בעיר, במעדניות סוליקה של השף אבי ביטון, באתר האינטרנט של המותג, ברשת Wine Depot, ברשת AMPM בסניפי דלי ריי, רשת המעדניות של עומר מילר וברשתות טיב טעם וסטופ מרקט.
ניתן ליצור קשר גם דרך האינסטגרם.