סגור
כדאי להכיר

BERNY DESIGN STUDIO: מבדל את העסק שלך מהמתחרים

אנשי המקצוע החשובים ביותר כיום במשק הישראלי הינם המעצבים הגרפים, כיוון שלהם יש את היצירתיות והכלים כיצד לבצע בידול משמעותי שיעשה את ההבדל עבור חברות ועסקים

על מנת ללמוד יותר על "המלחמה" המחשבתית שנעשית מאחורי הקלעים כאשר ממתגים עסק, שוחחנו עם אחד מאנשי המקצוע הנחשבים ביותר בתעשייה, ברני סביז'ה, איש עתיר ניסיון ומאחוריו כמה משלטי הפרסום שהשאירו רבים פעורי פה.
ברני סביז'ה: יצירתיות וחדשנות
2 צפייה בגלריה
BERNY DESIGN STUDIO - עיצוב תמונה לחברת עמינח
BERNY DESIGN STUDIO - עיצוב תמונה לחברת עמינח
BERNY DESIGN STUDIO - עיצוב תמונה לחברת עמינח
(עוצב ע״י ברני סביז׳ה)
ברני, בן 36, יליד ארגנטינה, ואת עולם העיצוב הגרפי הוא חי ונושם כבר למעלה מ- 8 שנים, ולאחר שלמד לתואר כהנדסאי תקשורת חזותית, הוא החל לעבוד במספר משרדי פרסום, ולאחר שצבר לא מעט ניסיון, יצא לדרך עצמאית משלו, ומאז יומן העבודה שלו מלא עד אפס מקום.
לקוחות של ברני ששוחחנו עימם העידו על איש מקצוע יוצא דופן בזכות סבלנות אין קץ, מוח יצירתי ונוצץ, תשוקה אינסופית עד כי לעיתים היה נדמה להם לפעמים כי הוא רואה בעסק שלהם כאילו היה זה חלק ממנו, ובעיקר הבנה חדה ומהירה של הצרכים שלהם.
אם אתה לא ממותג נכון אתה לא קיים
השאלה הראשונה ששאלנו את ברני הייתה, איך בעצם יוצאים לדרך בתחילתו של פרויקט?
"הדבר החשוב ביותר שאני עושה כאשר מתחיל ללוות לקוח מסוים, הוא לברר מה הערך המוסף שלו, מה הדרישות שלו, במה הוא שונה מהמתחרים ולומד את התחום בו הוא נמצא, כך אני יודע לאיזה כיוון לגשת.
לא מזמן פנה אליי רואה חשבון שמתגורר בתל אביב, והוא התקשה להבין מדוע אחד כמוהו, בעל נסיון של 30 שנה בתחום, כזה שראה כבר הכל מהכל, פתאום הפסיק לקבל לקוחות חדשים, בעוד שמתחרים צעירים ממנו, בלי הניסיון והרזומה שיש לו להציע, עקפו אותו בסיבוב ובקלות מרגיזה.
אמרתי לו תכף ומיד, בוא נשים לרגע את האגו בצד, בסופו של יום אתה בסך הכל עוד רואה חשבון מתוך אלפים באזור המרכז, אבל לו אני מחפש איש מקצוע כמוך, איך אני אדע שאתה ותיק ומנוסה יותר מאחרים?
הוא לא ידע מה לענות לי, כי בזמן שהוא היה עסוק לאורך השנים בעבודה שהיה כמובן חשובה, הוא הזניח לגמרי את המיתוג שלו, הוא נשאר תקוע עם כרטיסי ביקור ישנים, עם לוגו מיושן, בלי לקדם את עצמו בערוצי הדיגיטל השונים. לכן בניתי לו תוכנית עבודה שכללה מיתוג מחדש בו הדגשתי את היתרון שיש לו על פני כל האחרים, וזה עשה את שלו".
BERNY DESIGN STUDIO: מגוון רחב של שירותים
סגנון העבודות של ברני מאופיים בקווים נקיים, לא דברים מקושקשים, כאלו שיש בהם אמירה ברורה, תוך כדי התחכמות ומקום לחשיבה - פוטו מניפולציה.
מגוון השירותים שהוא מעניק כוללים בין היתר:
☑מיתוג ולוגו לעסקים.
☑ גרפיקות לכל הרשתות החברתיות.
☑ גרפיקות לכל סוגי השלטים והברושורים.
☑ גרפיקות לדפוס ועוד.
BERNY DESIGN STUDIO: חשיבה מחוץ לקופסא
2 צפייה בגלריה
BERNY DESIGN STUDIO - עיצוב כרטיס ביקור
BERNY DESIGN STUDIO - עיצוב כרטיס ביקור
BERNY DESIGN STUDIO - עיצוב כרטיס ביקור
(עוצב ע״י ברני סביז׳ה)
סביר להניח כי לכל אחד מאיתנו יצא לראות חלק נכבד מהעבודות שברני ביצע עבור קהל רחב של לקוחות מבלי לדעת כי הוא הראש היצירתי שעומד מאחוריהן, ובין יתר החברות שהוא העניק להם שירות ניתן לציין את: גוד נייט, American Comfort, עמינח, גלובוס סנטר, ניסאן הילוך שישי, אווז הזהב, בול הליסינג התפעולי ועוד רבים אחרים.
ביקשנו מברני לספר לנו על מספר דוגמאות לעבודות שעשה: "עשיתי גרפיקה לחברת עמניח, חברה גדולה למזרונים כאשר הרעיון היה לצאת בפרסום בכל הנוגע לבוקר ישראלי. לכן לקחתי טוסטר ובמקום שתי חתיכות של לחם, הצבתי שם שני מזרונים, והתמונה כולה הייתה בצבעי כחול לבן.
דוגמא נוספת היא למסעדה קטנה שהפרזנטור שלה הוא קרנף, ובתקופה של גביע העולם בכדורגל, לקחתי את הקרנף והלבשתי אותו בתלבושת של נבחרת ארגנטינה עם השם והמספר של מסי, ולידו כדור המציג מנות של המסעדה, הפרסום הזה זכה להצלחה גדולה מאוד".
BERNY DESIGN STUDIO: יצירת קשר
לפני סיום, שאלנו את ברני מה זה עיצוב גרפי מבחינתו, הוא השיב: "מדובר בשפה גרפית למקום, לעסק או למוצר, כאשר לנו האמנים נותר רק לבחור את הצבע והצורות, ובעזרתם לבנות את האופי והמסר המתאים".
ליצירת קשר עם ברני סביז'ה, חייגו: 074-766-13-02