$
חברה וסביבה

סאות'פארק קרובה לעסקת ענק של 500 מיליון דולר

סוכנות בלומברג מדווחת כי במסגרת העסקה הגדולה הבאה בשוק הטלוויזיה עשויה סדרת האנימציה של טריי פרקר ומט סטון להימכר לאחת מענקיות הסטרימינג. לפחות שש חברות נלחמות על הזכויות של סאות'פארק - בהן אמזון, HBO מקס ושירות הסטרימינג של NBC

שירות כלכליסט 09:5620.10.19

סדרת הסאטירה סאות'פארק עשויה להימכר ב-450-500 מיליון דולר בעסקה הגדולה הבאה שתיחתם בשוק הטלוויזיה אחרי מכירת "סיינפלד" ו "חברים" - כך מדווחת סוכנות בלומברג. בשנת 2015 שילמה הולו 192 מיליון דולר עבור זכויות הסטרימינג של התוכנית, ונראה כי כעת יוצרי סאות'פארק עשויים להכפיל את שוי העסקה.

 

 

 

על פי הדיווח, יוצרי סדרת האנימציה הפופולרית טריי פרקר ומאט סטון, יחד עם ענקית המדיה ויאקום, עשויים למכור את זכויות השידור על הסדרה לאחת מענקיות הסטרימינג. בין מי שהוזכרו כמתמודדות על הסדרה ניתן למנות את אמזון, HBO מקס, ושירות הסטרימינג של NBC פיקוק.

 

מתוך סאות' פארק מתוך סאות' פארק צילום מסך: Huffington Post

 

 

נכון להיום, משודרת סאות' פארק בשירות הסטרימינג הולו, שבוחנת אף היא את האפשרות לשמור על הסדרה. מי שככל הנראה לא תתמודד על רכישת הסדרה היא אפל שאיננה מעוניינת להתמקד בתוכן שנוי במחלוקת. סאות' פארק נאסרה לשידור בסין, מדינה שאפל לא מעוניינת להעליב. בדיווח לא נמסר אם נטפליקס מתמודדת על הרכישה.

 

לפי הדיווח בבלומברג, העסקה עשויה להיחתם כבר בסוף השבוע הקרוב. התמורה מעסקה אפשרית תחולק 50%-50% בין ויאקום לבין היוצרים פרקר וסטון. סאות 'פארק" נמצאת כבר בעונתה ה-23 ולא מכבר שודר הפרק ה-300 שלה, מה שהופך את הסדר לאחת הארוכות בתולדות ארה"ב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x