$
תעשייה ופיננסים

אנדר ארמור תייצר את הבגדים עבור תיירי החלל של וירג'ין גלקטיק

יצרנית ביגוד הספורט תשתף פעולה עם חברת תיירות החלל של ריצ'רד ברנסון. עד היום, יותר מ-600 אנשים כבר נרשמו לטיסות המתוכננות של החברה לחלל בעלות של 200-250 אלף דולר

שירות כלכליסט 10:2526.01.19

יצרנית ביגוד הספורט אנדר ארמור משתפת פעולה עם וירג'ין גלקטיק ותייצר את בגדי החלל עבור לקוחות החברה של ריצ'רד ברנסון. על פי הודעת החברה, אנדר ארמור תפתח את החליפות שילבשו הטייסים והנוסעים שווירג'ין גלקטיק מתכוונת לשגר לחלל.

 

 

 

"העבודה עם סר ריצ'רד ברנסון ווירג'ן גלקטיק היא הזדמנות של פעם בחיים, כזו שמרגשת את כל צוות עובדי אנדר ארמור ברחבי העולם", מסר המנכ"ל קווין פלאנק. מעל 600 אנשים כבר נרשמו לטיסות המתוכננות של וירג'ין גלקטיק בעלות של בין 200-250 אלף דולר, ובחברה מעריכים כי יוכלו לבצע את הטיסה הראשונה כבר השנה. עם זאת, בחברה מתכננים עוד כמה טיסות מבחן לפני שיוכלו להרשות ללקוחות לעלות על הטיסות, וברנסון המיליארדר מתכנן לעלות על הטיסה הראשונה. בריאיון ל-CNN אמר כי הוא מעריך שיהיה בחלל כבר ביולי.

 

ריצ'רד ברנסון ריצ'רד ברנסון צילום: אי פי אי

 

 

בנוסף לפיתוח חליפות החלל, אנדר ארמור תהיה אחראית גם לעיצוב המדים של העובדים ולהכנת תכניות ל"הכנה פיסית והתאוששות" עבור הלקוחות. עם זאת, הפרטים הפיננסים של ההסכם לא נחשפו.

 

פלאנק אמר שהחברה שלו תציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות, והסביר כי הוא רוצה שהחליפות "יעזרו לנוסעים לשמור שהדם יזרום במקומות הנכונים". עוד הוסיף כי החברה תשתמש בבגדים שכבר יצרה לכמה מהספורטאים הבכירים שהיא מעניקה להם חסות, ביניהם שחקן הכדורסל סטף קרי. חליפות החלל יהיו עמידות באש ויורכבו מטכנולוגיית הבדים שאנדר ארמור פיתחה לכוכב הפוטבול טום בריידי, ואמורה לעזור לשלוט בטמפרטורת הגוף.

 

ברנסון הוסיף כי הוא רוצה שהחליפות יגרמו ללקוחות שלו להרגיש כמו אסטרונאוטים. "מלבד אולי הולדת הילדים ויום החתונה, זה עומד להיות אחד הימים הגדולים ביותר, היום שתזכרו לנצח", אמר. "אז אם הולכים לעשות את זה, רוצים להיות מסוגלים להסתכל במראה ולהרגיש כמו אסטרונאוטים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x