$
עולם

רוצה למלא את החלל שהותירה טויז אר אס: המלי'ס מתכננת פתיחת חנות בניו יורק

הרשת הבריטית מתכננת כניסה לארה"ב, ובונה על כך שחוויית הקנייה שמציעות החנויות שלה לילדים המבקרים בהן היא אחד הדברים שחסרים כרגע לצרכנים בשוק האמריקני. אחרי שתפתח חנות בניו יורק, המלי'ס צפויה לתור אחר שווקים גדולים נוספים במדינה

שירות כלכליסט 12:5211.12.18

טויז אר אס פשטה רגל, ושוק של 11 מיליארד דולר נותר ללא מובילה ברורה. חברות כמו טרגט, וולמארט, אמזון ו-Kohl’s עושות ככל יכולתן למכור צעצועים להורים וילדיהם בעונת החגים הנוכחית, אבל בינתיים אין חברה אחת שמסתמנת כזו שתמלא את החלל שטויז אר אס הותירה.

 

לאור ההזדמנות הגדולה, קמעונאית צעצועים בינלאומית אחת כנראה תתקע בקרוב יתד ראשון בארה"ב, ועוד במיקום מרכזי כמו ניו יורק, כצעד ראשון בהתפשטות מתוכננת נרחבת יותר של סניפיה: Hamleys, קמעונאית הצעצועים הבריטית, קרובה לחתימה על עסקה להשכרת קרוב ל-3,000 מ"ר ב-Herald Square 2, ליד מייסי'ז ו-וויקטורי'ז סיקרט, כך לפי אדם המקורב לנושא. החנות צפויה להיפתח ב-2020, באם העסקה אכן תיסגר.

 

 

חנות המלי'ס בלונדון חנות המלי'ס בלונדון צילום: שאטרסטוק

 

 

המלי'ס קיימת מאז 1760, אז פתחה את החנות הראשונה שלה באנגליה. כיום מפעילה הרשת חנות דגל ביעד התיירותי Regent Street בלונדון, בנוסף לחנויות ברחבי המזרח התיכון, אסיה ואפריקה. בצפון אמריקה יש לרשת שלוש חנויות במקסיקו.

 

אחרי שתפתח חנות בניו יורק, המלי'ס צפויה לתור אחר שווקים גדולים נוספים כמו לוס אנג'לס, שיקגו ומיאמי, כדי לפתוח בהם חנויות, ותשקול במסגרת הזאת גם כמה מהקניונים הפופולריים ביותר במדינה, כך לפי אותו מקור.

 

חנויות המלי'ס ידועות בבריטניה בחוויות שהן מציעות לילדים המבקרים בהן, שיכולים לשחק בדמויות לגו בגודל אנושי, ושנהנים מאנשי סגל המחופשים לדמויות שונות ומבדרים את המבקרים. החוויה שמציעות חנויות הרשת היא אחד הדברים שחסרים כרגע לצרכנים בשוק האמריקני.

 

"כיום חברות מסחר אלקטרוני כמו אמזון כל הזמן נושפות בעורפך", אמר ל-CNBC מארק קפלן, סמנכ"ל התפעול של חברת התיווך הניו יורקית Ripco Real Estate. "מנקודת המבט של הצרכן, אם אני יכול לקנות משהו באינטרנט, זה מה שאעשה. אבל אם החנות מציעה חוויה בעלת ערך מוסף, ואפשר לבחון בה את המוצר - זו הדרך להחזיר את הקונים. אין ספק שטויז אר אס השאירה אחריה תפיסה חדשה של מכירת צעצועים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x