$
המזרח התיכון

המבצע נגד השחיתות בסעודיה: שני נסיכים שוחררו

הנסיך מסהל בין עבדאללה, המושל לשעבר של פרובינציית מכה, ואיתו הנסיך פייסל בין עבדאללה, עזבו את מלון ריץ קרלטון בריאד אשר הפך לאחרונה למקום מעצרם של עשרות חשודים בשחיתות

שירות כלכליסט 19:1628.12.17

שניים מבניו של מלך ערב הסעודית המנוח עבדאללה שוחררו לאחר שנעצרו במסגרת המבצע נגד השחיתות של הממלכה, זאת על פי גורמים המקורבים לחקירה.

 

הנסיך מסהל בין עבדאללה, המושל לשעבר של פרובינציית מכה, ואיתו הנסיך פייסל בין עבדאללה, עזבו את מלון הריץ קרלטון בריאד אשר הפך לאחרונה למקום מעצרם של עשרות חשודים בשחיתות. הנסיכה נוף בינת עבדאללה בין מוחמד בין סעוד פרסמה תמונות של השניים בחשבון הטוויטר שלה ואישרה את שחרורם. הנסיכה נוף היא קרובת משפחה של המלך המנוח.

  

מלון ריץ קרלטון בריאד בעת מעצר משפחת המלוכה בחודש שעבר מלון ריץ קרלטון בריאד בעת מעצר משפחת המלוכה בחודש שעבר

 

יותר מ-20 אנשים שוחררו לאחרונה לאחר שהסכימו להסדרים כלכליים עם הרשויות על מנת להימנע ממשפט, כך דיווח העיתון אוקז ב-26 בדצמבר. טרם ברור האם שני הנסיכים שוחררו כחלק מהסדר או עקב חוסר ראיות נגדם. פקידים סעודים לא מסרו תגובה בנושא.

 

הנסיך מיטב בין עבדאללה, בן נוסף של המלך המנוח, יצא לחופשי בחודש שעבר לאחר שהסכים לשלם למעלה ממיליארד דולר, כך אמר פקיד סעודי בכיר. הנסיך מיטב היה ראש המשמר הלאומי הסעודי עד למעצרו ב-4 בנובמבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x