שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חברה וסביבה

דלויט תקדם מספר שיא של נשים, אך פערי השכר עוד שם

שיעור הנשים מקרב דרג השותפים בענקית ראיית החשבון יעלה ל־30%. ב־2015 דיווחה החברה על הבדלי שכר ממוצעים של 17.8%

שירות כלכליסט 20:5631.05.16

ענקית ראיית החשבון דלויט תקדם מספר שיא של נשים לתפקיד שותפות בחברה, על כך דיווח היום (ג') "הטלגרף" הבריטי.

 

 

 

חברת הייעוץ וראיית החשבון תוסיף 80 עובדים לדרג השותפים, מתוכם 24 נשים. מדובר בזינוק משמעותי מ־2014, אז הדרג העליון הנשי עלה ב־13 בלבד מתוך 65 שותפים חדשים, סביב 20% לעומת 30% השנה.

 

 

 צילום: media-marketing.com

 

מנכ"ל דלויט בריטניה דיוויד ספרול אמר בשיחה עם העיתון כי מספר הנשים המגיעות לדרג הבכיר של המקצוע מעיד על "הצלחתם של מגוון תמריצים שהפעלנו", ציין.

 

 

 

כך למשל, בשנתיים האחרונות הציגה החברה תוכנית מיוחדת בת 20 שבועות שמטרתה לסייע לעובדים בכירים לשוב לעבודה אחרי היעדרות ממושכת. כן הפעילה דלויט הסדרי תעסוקה גמישים כדי לאפשר לעובדים לחזור לחברה על בסיס משרה חלקית, מה שהוביל לכך כי חמישה מבין השותפים החדשים עובדים במשרה חלקית. לפי ספרול, ענקיות ראיית חשבון מנסות לקדם יותר נשים לדרג הבכיר כאשר הגיוון היה ונותר הכרחי לקידום העסקים.

 

 

 

עם זאת, לא הכל ורוד. דלויט חשפה בשנה שעברה את הפערים הקיימים בחברה בין שכר הגברים לנשים ודיווחה כי היא משלמת בממוצע 17.8% פחות לנשים לעומת הגברים - וזאת אף שהפער בין גברים לנשים בדרגי עבודה דומים הצטמצם ל־1.5% בלבד.

 

בתוך כך דווח בשבוע שעבר כי דלויט תהפוך את דבלין לאתר המרכזי שלה לפיתוח טכנולוגיית בלוקצ'יין, עם מרכז חדש שבו יפעלו 50 מפתחים ומעצבים. זאת אחרי שבאפריל דווח כי דלויט פועלת בשיתוף עם הבנק המרכזי של אירלנד כדי לסייע לבנק במעבר לטכנולוגיית בלוקצ'יין. לפי דיוויד דלטון, הממונה על השירותים הפיננסיים בדלויט אירלנד, קיימים ביקושים נרחבים לשימוש בפלטפורמות בלוקצ'יין שמטרתן להחליף תהליכים מבוססי נייר כדי לייעל ולזרז תשלומים, סילוקים ופעולות נוספות. "אנחנו מאמינים כי המעבדה שלנו תשחק תפקיד מפתח בשדרוג השימוש בבלוקצ'יין לרמות חדשות", ציין.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x