$
כלכלה ומדיניות

המיליארדרית השוויצרית מרגריטה לואי דרייפוס בהריון עם תאומות

הונה של יו"ר חברת הסחורות לואי דרייפוס קומודטיס בת ה-53 נאמד ב-4.5 מיליארד דולר. היא אלמנתו של רוברט לואי דרייפוס ואם ל-3 בנים. בן זוגה הנוכחי הוא איש העסקים פיליפ הידרברנד

שירות כלכליסט 11:0005.01.16
חברת הסחורות לואי דרייפוס קומודטיס (Louis Dreyfus Commodities) הודיעה כי היו"ר, המיליארדרית השוויצרית מרגריטה לואי דרייפוס, בהיריון עם תאומות.

 

לפי הדיווח, לואי דרייפוס בת ה-53 מתכננת להמשיך בתפקידה עד הלידה הצפויה בתחילת אפריל, ולאחריה תצא לחופשה קצרה אך תשוב למשרה מלאה כבר בסוף אותו החודש.

 

בבעלותה של לואי דרייפוס 81% מחברת האחזקות שבבעלותה לואי דרייפוס קומודוטיס. היא מונתה לתפקיד היו"ר ב-1 באוקטובר במקומו של סרג' שואן. עפ"י הערכות מדד המיליארדרים של בלומברג, הונה האישי של מרגריטה נאמד ב-4.5 מיליארד דולר.

 

פיליפ הילדברנד, בן זוגה של מרגריטה לואי דרייפוס פיליפ הילדברנד, בן זוגה של מרגריטה לואי דרייפוס צילום: בלומברג

 

חברת לואי דרייפוס קומודטיס, שהוקמה לפני 164 שנים, סוחרת בחומרים גולמיים החל מכותנה ועד למיץ תפוזים, והיא נחשבת לאחת מחברות המסחר בסחורות הגדולות בעולם. מרגריטה היא אלמנתו רוברט לואי דרייפוס שמת ביולי 2009 מלוקמיה, ולשניים 3 בנים. בן זוגה הנוכחי הוא איש העסקים פיליפ הידרברנד בן 52.

 

בינואר 2012 התפטר הילדברנד מתפקיד נגיד הבנק המרכזי בשוויץ לאחר דיווחים בתקשורת המקומית על כך שהשתמש במידע פנים לטובתו. בעבר היה בעל קרן גידור.

 

נשים הנכנסות להיריון מעל גיל 50 מייצגות שיעור קטן מאד מכלל הלידות באיחוד האירופי ובשוויץ, וב-2003 עמדו על פחות מאחת מכל 5,000 לידות. אם כי בעשור האחרון הגיל הממוצע בו נשים יולדות עלה בשנה ועומד על 30 ו-4 חודשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x