$
ספורט ישראלי

מכבי חיפה תקיים משחק ידידות עם קבוצה מאיחוד האמירויות

הירוקים הודיעו על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת אל עין והשתיים צפויות להיפגש ל"משחק השלים" באבו דאבי. שחר: "תמיד האמנתי כי דרך הספורט אפשר לפתח יחסים ידידותיים"

ynet 20:2825.10.20
מכבי חיפה הודיעה הערב (ראשון) על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת אל-עין מאיחוד האמירויות והשתיים צפויות להיפגש למשחק ידידות שיתקיים באבו דאבי.

 

"אני שמח להביא לידיעתכם כי המועדון שלנו הוזמן לקיים משחק כדורגל ידידותי, שייקרא 'משחק השלום', באבו דאבי", אמר הבעלים יעקב שחר. "הודענו להם כי נשמח לשחק נגדם באבו דאבי ולארח אותם בעיר שלנו, חיפה. תשובתם החיובית והמשמחת התקבלה זה עתה ותאריך המשחק ייקבע בהמשך, לפי הלו"ז של שני המועדונים".

 

שחר הוסיף: "תמיד האמנתי כי דרך הספורט אפשר לפתח יחסים ידידותיים. בעוד מספר ימים נחתום על מזכר ההבנות בין שני המועדונים על מנת ליצור מערכת יחסים שתכלול שיתופי פעולה הן בצד הספורטיבי והן בצד העסקי".

 

אל עין היא הקבוצה המעוטרת ביותר באיחוד האמירויות, וזכתה ב-13 אליפויות, היא גם הניפה את הגביע שבע פעמים והוסיפה חמש זכיות בסופר קאפ. ב-2018 הגיעה הקבוצה לגמר גביע העולם למועדונים, אחרי שעברה בין היתר את ריבר פלייט והפסידה לריאל מדריד.

 

 

מכבי חיפה מכבי חיפה צילום: רויטרס

 

 

שחקני אל עין חוגגים ב-2018 שחקני אל עין חוגגים ב-2018 צילום: איי אף פי

 

 

 

 

x