$
ספורט עולמי

הציוץ של דריל מורי עולה עשרות מיליונים ליוסטון רוקטס

מאמן קבוצת ה־NBA תמך בציוץ בטוויטר במפגינים בהונג קונג, ומאז הקבוצה מאבדת עשרות מיליוני דולרים מחסויות וזכויות שידור לאחר שחברת התקשורת הסינית שמשדרת את משחק הרוקטס בסין הודיעה על הפסקת השידורים.

סופי שולמן 13:0715.10.19

כמה עולה ציוץ בטוויטר? שאלה מצחיקה, זה הרי בחינם. אבל זה רק לכאורה.ציוץ התמיכה של דריל מורי, מאמן היוסטון רוקטס, במפגינים בהונג קונג מכה כבר כמעט שבוע בקופתה של קבוצת ה־NBA האהודה בסין, עם אובדן של עשרות מיליוני דולרים מחסויות וזכויות שידור.

 

 

 

גם ציוציו הנמרצים נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, על הקלה במלחמת הסחר מול סין, לא הצליחו עדיין לפתור את העננה שנוצרה. גם אלון מאסק נאלץ לשלם קנס לאחר שצייץ על תוכניות המימון שלו לטסלה. אלא שהוא לא למד את הלקח ושלשום העלה ציוץ על כך שקנה את פורטנייט רק כדי להחשיך את המשחק ולשחרר לחופשי מאות מיליוני בני נוער עם מבט מזוגג בעיניים. בצחוק, כמובן.

 

 

דריל מורי, מאמן היוסטון רוקטס דריל מורי, מאמן היוסטון רוקטס צילום: רויטרס

 

התמיכה של מורי במפגינים, ההשתלחויות של טראמפ ובדיחות הדעת של מאסק משוגרות בטוויטר בחופשיות תחת חופש ביטוי, אבל אצל הסינים כללי המשחק שונים ונראה כי הם החליטו שלא בא להם להשתתף בו יותר. כלומר, אם קודם המטרה היתה להשתיק את המצייצים, המדיניות החדשה היא "צייצת? שילמת".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x