$
ספורט עולמי

המתלוננת נגד רונלדו משכה את תביעת האונס

התביעה נמשכה על ידי המתלוננת קתרין מאייורגה. זאת אחרי שבשנה שעברה נחשף כי בזמן שרונלדו שיחק במנצ'סטר יונייטד הוא כפה עצמו עליה, הודה בכך ושילם לה דמי שתיקה ופיצויים

שירות כלכליסט 08:3205.06.19

תביעת האונס נגד כריסטיאנו רונלדו בארה"ב נמשכה על ידי המאשימה.

 

 

 

התביעה נמשכה על ידי המתלוננת קתרין מאייורגה. זאת אחרי שבשנה שעברה נחשף כי בזמן שרונלדו שיחק במנצ'סטר יונייטד הוא כפה עצמו עליה, הודה בכך ושילם לה דמי שתיקה ופיצויים. הפרשה שנחשפה באתר פוטבול-ליקס, הובילה לכותרות רבות וגם לירידה של 15% בשווי מניות יובנטוס, בה הוא משחק כיום.

 

כריסטיאנו רונלדו כריסטיאנו רונלדו צילום: רויטרס

 

מהמסמכים בבית המשפט לא ידוע אם רונלדו הגיע לפשרה נוספת עם מאייורגה. במרץ הניו יורק טיימס דיווח שיובנטוס, אלופת איטליה, לא תיסע לארה"ב למשחקי הצ'מפיונס קאפ - טורניר ידידות - וזאת כדי להימנע מהסיכוי שרונלדו ייעצר על ידי הרשויות כחלק מחקירת האונס. רונלדו הכחיש את האשמות אבל אף פעם לא הגיב לתביעה ולא תבע את דיבתו.

 

מאייורגה הגישה תלונה ב-27 בספטמבר על תקיפה מינית נגד רונלדו ב-2009. לפי האשמות שלה רונלדו אנס אותה בפנטאוז בסוויטה במלון בלאס וגאס. בתביעתה טענה מאייורגה שרונלדו ועורכי דינו הגיעו לפשרה איתה אך בגלל טראומה נפשית קשה אף פעם לא היתה נוכחת בגישור בין הצדדים. לסלי לובל, עורך דין מטעמה של מאייורגה ופטר כריסטיאנסן, עורך הדין מטעם רונלדו, לא הגיבו להתפתחויות.

 

בשנה שעברה משטרת לאס וגאס פתחה מחדש את המקרה. בניו יורק טיימס דיווחו בינואר שהרשויות ביקשו דגימות DNA מהרשויות באיטליה - לא ידוע אם אכן זה קרה. לאחרונה דווח שהרשויות "לא מצאו" את כתובת ביתו החדש של רונלדו ולכן לא היו יכולות לפנות אליו עם הדרישה לדגימות DNA ודרישות חוקיות אחרות.

 

ניימאר, כוכב פריז סן ז'רמן, גם כן מואשם באונס, במקרה על ידי אישה ברזילאית. ניימאר, המככב בנבחרת ברזיל, נמצא עם הנבחרת בדרך לקופה אמריקה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x