$
חסויות וזכויות שידור

מכבי תל אביב תלבש FILA מעונת 2019/20

לאחר מספר שנים עם אדידס כמלבישה הרשמית, שחקני מכבי תל אביב לבשו בשנתיים האחרונות חולצות בייצור עצמי. עתה נחתם הסכם עם FILA שמוערך בכ-3 מיליון שקל

שירות כלכליסט 15:2106.01.19

מכבי תל אביב הכריזה היום (א') על הסכם חסות לבוש לשלוש שנים עם חברת FILA האיטלקית. ההסכם ייכנס לתוקף בתחילת עונת 2019/20 .

 

 

 

לאחר מספר שנים עם אדידס כמלבישה הרשמית, מכבי תל אביב בילתה את השנתיים האחרונות עם חולצות בייצור עצמי. זה הולך להשתנות בעונה הבאה לאחר ש-FILA חתמה על הסכם של כ-3 מיליון שקל בעונה, לפי ההערכות בשוק. מכבי תזכה לבונוסים נוספים על הצלחות. על פניו, מדובר בהסכם חסות הלבוש הגדול ביותר בכדורגל הישראלי.

 

 

 

לפי ההודעה לתקשורת של מכבי תל אביב: "מכבי תל אביב ו-FILA ישתפו פעולה באופן מלא ביצירת עיצובים ייחודיים למועדון תוך התחשבות בצרכי השחקנים וציפיות האוהדים. המועדון מרגיש כי חברה עם שאיפה למצוינות כמו FILA, המובילה הליכים חדשניים בתחום האופנה ובתחום הספורט, תהיה השותפה הנכונה למהלך הבא של מכבי."

 

חברת הנעלת והלבשת הספורט במקור מבייאלה שבאיטליה. היא הוקמה ב-1911 אבל ב-2007 נרכשה על ידי חברה קוריאנית וכיום מתופעלת מחצי האי האסייתי.

 

החברה העניקה בעבר חסות לבוש לקבוצות כדורגל כגון ווסטהאם, פיורנטינה, אך בשנים האחרונות מתמקדת בחסויות בעולם הטניס. מכבי תל אביב תהיה בעלת החסות הבולטת ביותר של FILA בכדורגל העולמי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x