$
ספורט ישראלי

אלונה ברקת: "אחת המטרות היא ששחקני באר שבע יגיעו לאתלטיקו"

מיגל אנחל חיל, מנכ"ל הקולצ'ונרוס, אמר במסיבת עיתונאים משותפת שקיימו האלופה והספרדים: "נרצה להעניק ערכים מעבר לספורט, האקדמיה פתוחה לכולם, מכל המגזרים והדתות". ברקת: "היום אנחנו זורעים, הפירות יגיעו בעתיד"

דוד בן שימול, ynet 15:2308.07.18

הפועל באר שבע קיימה היום (ראשון) מסיבת עיתונאים בהשתתפות מיגל אנחל חיל, מנכ"ל אתלטיקו מדריד, עידן עופר, שיזם את החיבור ואלונה ברקת, בה הודיעה רשמית כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם אתלטיקו מדריד. על פי הסיכום, עיקר העבודה יהיה בין מחלקות הנוער של שני המועדונים, כאשר אנשי מקצוע ממדריד יגיעו לארץ.

 

בעשור האחרון לאתלטיקו יש מדיניות של התרחבות בערוצים בינלאומיים, כחלק מההתפתחות של המועדון, תרומה לקהילה וקידום המותג. כמובן שחלק מהמטרה היא איתור כישרונות ברחבי העולם.

 

המנכ"ל חיל אמר. "ב"ש היא שותפה אסטרטגית חשובה. אני רוצה להודות לעידן עופר שסייע בחיבור. תודה גם לאלונה שמחזיקה בערכים משותפים איתנו ואני מאמין שהקבוצה שלה תרוויח מהניסיון שלנו, כדי להכשיר באקדמיה המשותפת ילדים ככדורגלנים וכבני אדם. אחת המטרות הראשונות שלנו, מעבר לערכים של ספורט וצניעות, היא שבעתיד שחקני באר שבע יגיעו לקבוצה הראשונה של אתלטיקו".

 

 

אלונה ברקת, בעלי מועדון הכדרוגל הפועל ב"ש אלונה ברקת, בעלי מועדון הכדרוגל הפועל ב"ש צילום: עמית שעל

  

ברקת אמרה: "ההסכם הוא לעשר שנים והאקדמיה תיקרא 'הפועל אתלטיקו מדריד'. החלטנו לבצע קפיצת מדרגה מתוך חשיבה אסטרטגית כדי לקדם את מחלקת הנוער שלנו. תודה ענקית בשמי ובשם כל תושבי הנגב. אתלטיקו היא מועדון פאר שזכה בהמון תארים, אבל לא פחות חשובה היא ההקפדה שלהם לטפח שחקני נוער ודור עתיד שנושא פירות כמו קוקה, סאול, גאבי ועוד. חמישה מאמנים מאתלטיקו יגיעו לחיות ולעבוד כאן במשך כל השנה".

 

לגבי הצד המקצועי אמרה הבעלים: "אנחנו נותנים כאן דלת פתוחה לשחקנים שלנו להגיע למועדון פאר כמו אתלטיקו מדריד. השחקנים יהיו תחת עיניהם הפקוחות של אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה", אמרה, וביקשה סבלנות: "הפרויקט יניב פירות בעתיד, יש לנו זמן, היום אנחנו רק זורעים את הזרעים".

 

עופר עצמו, מבעלי המניות באתלטיקו מדריד, שעמד מאחורי הרעיון לשיתוף הפעולה, אמר: "מאז שהצטרפתי חשבתי איך אפשר לתרגם את זה לשיתוף פעולה עם הארץ. אנחנו מקימים אקדמיה משותפת ליהודים וערבים ומקווים שנוכל להנחיל את הידע והאיכויות כאן. הנגב חשוב לי באופן אישי". עופר פירגן לבעלים אלונה ברקת על התרומה שלה לעיר: "הדבר הזה קורה בזכותך".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x