שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אירועי ספורט

פיפ"א עשויה להקים ליגה גלובלית לכדורגל נשים

ג'יאני אינפנטינו, נשיא פיפ"א, ביקש מקונגרס פיפ"א לאשר הקמת ליגה גלובלית לנבחרת כדורגל לנשים שתסייע לחיזוק וצמיחת הענף

שירות כלכליסט 09:1520.03.18

ג'יאני אינפנטינו, נשיא פיפ"א, ביקש מקונגרס פיפ"א לאשר הקמת ליגה גלובלית לנבחרת כדורגל לנשים שתסייע לחיזוק וצמיחת הענף.

 

 

 

ההצעה של אינפנטינו היא הקמת ליגה בת 16 קבוצות של הנבחרות הטובות ביותר בעולם בכדורגל נשים. הנבחרות יחולקו ל-4 קבוצות של 4 נבחרות. הנבחרות יתחרו אחת נגד השנייה וארבע הנבחרות שיסיימו במקום הראשון בבתים שלהן יעלו לטורניר גמר. התחרות יכולה להתחיל בנובמבר 2019. ההצעה של אינפנטינו היא הקמת ליגה בת 16 קבוצות של הנבחרות הטובות ביותר בעולם בכדורגל נשים. הנבחרות יחולקו ל-4 קבוצות של 4 נבחרות. הנבחרות יתחרו אחת נגד השנייה וארבע הנבחרות שיסיימו במקום הראשון בבתים שלהן יעלו לטורניר גמר. התחרות יכולה להתחיל בנובמבר 2019. צילום: רויטרס

 

אינפנטינו קידם את הרעיון וידחוף כדי להרים את הליגה בשנים הקרובות. "50% מאוכלוסיית העולם נשים, אסור לנו לשכוח את זה" אמר אינפנטינו.

 

ההצעה של אינפנטינו היא הקמת ליגה בת 16 קבוצות של הנבחרות הטובות ביותר בעולם בכדורגל נשים. הנבחרות יחולקו ל-4 קבוצות של 4 נבחרות. הנבחרות יתחרו אחת נגד השנייה וארבע הנבחרות שיסיימו במקום הראשון בבתים שלהן יעלו לטורניר גמר. התחרות יכולה להתחיל בנובמבר 2019.

 

פיפ"א הגדילה את מונדיאל הנשים כאשר קנדה היתה המארחת הראשונה שאירחה 24 נבחרות ב-2015. בכדורגל נשים יש מספר גדול של גביעים מנותקים מפיפ"א כולל She Believes Cup בארה"ב. אינפנטינו מאמין שמיתוג פיפ"א על האירוע יגדיל את ההכנסות של האירוע ויאפשר שיווקו בצורה טובה יותר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x