$
ספורט עולמי

האוהדים הגרמנים מוחים נגד משחקים ביום שני בערב

אמש ניצחה איינטרכט פרנקפורט בביתה את RB לייפציג 1-2 אבל הסיפור הגדול היה המחאה של אוהדי פרנקפורט נגד המשחק ביום שני. מאות אוהדים עזבו את המושבים שלהם במגרש בתחילת המשחק והורמו שלטים עם הכיתובים: "לא לכדורגל בערב שני"

שירות כלכליסט 15:1520.02.18

באנגליה ומקומות אחרים באירופה (וגם כאן בישראל), משחקי ליגה ביום שני הפכו לעניין שכיח למדי, אבל בגרמניה עדיין מדובר בפגיעה קשה במסורת ובאוהדים, שרואים את עצמם - בצדק, מאחר שהם בעלים של הקבוצות - כאחראים על המשחק.

 

 

 

 

מאות אוהדים עזבו את המושבים שלהם במגרש בתחילת המשחק והורמו שלטים עם הכיתובים: "לא לכדורגל בערב שני". מאות אוהדים עזבו את המושבים שלהם במגרש בתחילת המשחק והורמו שלטים עם הכיתובים: "לא לכדורגל בערב שני". צילום: איי אף פי

 

אמש, יום ב', איינטרכט פרנקפורט ניצחה בביתה את RB לייפציג 1-2 אבל הסיפור הגדול היה המחאה של אוהדי פרנקפורט נגד המשחק ביום שני - הראשון מתוך חמישה העונה. בתחילת המשחק הביעו מחאה ובמחצית האוהדים מחו עם זריקת כדורי טניס וניירות על המגרש - מה שדחה את ההתחלה של המשחק ומחצית פעמיים.

 

בנוסף, מאות אוהדים עזבו את המושבים שלהם במגרש בתחילת המשחק והורמו שלטים עם הכיתובים: "לא לכדורגל בערב שני". האוהדים של פרנקפורט טענו שה-DFL, מנהלת הליגה הגרמנית, "מוכנה להקריב את האינטרסים שלנו עבור סכומים קטנים למדי" ולפי ההודעה שלהם: "כל עוד יש להם עוד כמה יורואים בכיס, לא איכפת להם כמה ימי חופש אנחנו צריכים לקחת כדי להגיע למשחק חוץ. שיווק זה הדבר היחיד שחשוב להם".

 

במינהלת הליגה פתחו את האפשרות למשחקים ביום שני עבור משחקים בימי שני שישדרו על ידי החברות שרכשו את זכויות השידור של הליגה. האוהדים מוחים על העניין מאחר שקשה יותר להגיע למשחקי חוץ בימי שני ושמעדיפים את הערוצים המשדרים על פני האוהדים, שממלאים את האצטדיונים.

 

ניקו קובאץ', מאמן פרנקפורט, הביע תמיכה באוהדים. "בגלל שבסופו של דבר אנחנו משחקים בשביל עצמנו אבל גם בשביל האוהדים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x