$
ספורט ישראלי

אדידס משקיעה כ-5 מיליון שקל בחסות שלה למרתון ת"א

החברה משקיעה את הסכום בביגוד וציוד לרצים, מתחם "חוויה" וחנות "פופ-אפ" בכיכר רבין

שירות כלכליסט 16:4112.02.18

אדידס, המלבישה הרשמית של מרתון סמסונג תל אביב זו השנה השמינית, משקיעה כ-5 מיליון שקל בחסות לאירוע שייערך ב-23.2.2018. החברה משקיעה את הסכום בביגו וציוד לרצים, מתחם VIP וחנות "פופ-אפ" שמה-14.2.2018 תמוקם בכיכר רבין תל אביב ותתפרש על שטח של 670 מ"ר.

 

 

 

 

במרתון תל-אביב ישתתפו 40,000 רצים, ומעל 80,000 איש צפויים לקחת חלק באירועי המרתון אשר יתקיימו לאורך כל השבוע. במרתון תל-אביב ישתתפו 40,000 רצים, ומעל 80,000 איש צפויים לקחת חלק באירועי המרתון אשר יתקיימו לאורך כל השבוע.

 

בין השאר אדידס תחלק חולצה לכל אחד מהמשתתפים, ולאלו שירוצו עם נעלי אדידס תחולק ערכה בשווי 300 שקל.

 

לפי אדידס. " סך ההשקעה בפעילויות (במרתון) ובמתנות לצרכן יעמוד השנה על כ-5 מיליון שקל".

 

באדידס, שבחודשים האחרונים העבירה את עיקר הפעילות השיווקית שלה לרשתות החברתיות ולקהילות ריצה, מתכננים גם להשיק בחנות דגם נעל ריצה לנשים ultra-boost x. החברה גם משקיעה במתחם בידור לכל המשתתפים במירוץ. 

  

במרתון תל-אביב ישתתפו 40,000 רצים, ומעל 80,000 איש צפויים לקחת חלק באירועי המרתון אשר יתקיימו לאורך כל השבוע. המרתון, שמופק על ידי חברת "כפיים", יחל בנקודת הזינוק שבשדרות רוקח ויעבור ברחובותיה המרכזיים של העיר.

 

כ-3,000 רצים ורצות מכל העולם צפויים להשתתף השנה במרתון.

 

שמעון קייזרמן, סמנכ"ל השיווק של אדידס ישראל, מסר: "כבכל שנה, אדידס נרגשת לקחת חלק משמעותי במרתון סמסונג ת"א. השנה, בחרנו להעצים את ההשקעה בצרכן ולהקים בנוסף למתחמי ה'expo' וה-VIP, מתחם חוויה לרווחת הרצים והצרכנים שלנו בסיום המרתון. אנו מאמינים כי ההשקעה בצרכן ובמיוחד באירועי ריצה מיוחדים כגון מרתון סמסונג ת"א תהדק את הקשר שלנו עם קהילת הרצים בישראל ותחזק את מובילות המותג בעולמות הריצה בשוק המקומי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x