$
חסויות וזכויות שידור

ג'סטין טימברלייק נעל את הנייקי החדשות בסופרבול, והן אזלו מיד

טימברלייק נעל במופע המחצית נעליים אותן ניתן היה לרכוש באפליקציית SNKRS של נייקי שהושקה אתמול בלילה לזמן מוגבל. המחיר - 200 דולר

שירות כלכליסט 13:3905.02.18

הופעת המחצית של ג'סטין טימברלייק בסופרבול זכתה לביקורות מעורבות. אבל בדבר אחד הוא לקח את כל הקופה – מיד לאחר הופעתו, שבה נעלי נייקי מדגם חדש, אזלו הנעליים ממלאי החברה.

 

 

 

אין ספק כי הרשתות החברתיות ידונו בהופעתו בימים האחרונים, בייחוד בשל הסערה שהתחוללה טרם הסופרבול בשל כוונתו של טימברלייק להופיע לצד הולוגרמה של הזמר פרינס. זאת במחווה לעיר שבה נערך המשחק – מיניאפוליס, שהיא עיר הולדתו של הזמר המנוח שמת ב-2016. בסופו של דבר במקום ההולוגרמה הוקרנה דמותו של פרינס על מסך ענק.  

ג'סטין טימברלייק עם נעלי הספורט נייקי אייר ג'ורדן בסופרבול אתמול ג'סטין טימברלייק עם נעלי הספורט נייקי אייר ג'ורדן בסופרבול אתמול צילום: Instagram / Justin Timberlake

 

אולם עבור מעריציו של טימברלייק וכן עבור חובבי נייקי, פרט חשוב בהופעה היו נעלי הספורט שנעל הזמר של אייר ג'ורדן. הקולקציה (JTH Collection Air Jordan III) – פרי שיתוף פעולה בין טימברלייק, ג'ורדן והמעצב האגדי של האיירג'ורדן, טינקר האטפילד – הושקה באפליקציית SNKRS של נייקי אתמול בלילה לזמן מוגבל.

 

הנעל, המשלבת בין כמה דגמי אייר ג'ורדן, נמכרה מיד דקות ספורות לאחר שהועלתה לאפליקציה, עם תג מחיר של 200 דולר לזוג. מי שמעוניין בנעל ייאלץ לקנות אותו ממוכרים פרטיים ומובטח כי ישלם הרבה יותר מ-200 דולר עבורה.

 

נעלי הספורט שנעל ג'סטין טימברלייק נעלי הספורט שנעל ג'סטין טימברלייק צילום: Nike

בטל שלח
    לכל התגובות
    x