שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ופוליטיקה

הממשלה הסינית תמשיך להגביל את שוק העברות השחקנים במדינה

הליגה הסינית ממשיכה לחזק את תשתית הכדורגל המקומית בהמשך למדיניותה להגביל דמי העברה בחלון העברות החורף של 2018, ולשכור את שירותיהם של מנהלי ביניים כחלק משיפור הניהול והארגון בה

שירות כלכליסט 10:2109.01.18

הליגה הסינית ממשיכה לחזק את תשתית הכדורגל המקומית בהמשך למדיניותה להגביל דמי העברה. בחלון העברות החורף של 2018, ולשכור את שירותיהם של מנהלי ביניים כחלק משיפור הניהול והארגון בה.

 

 

 

 

חוקי דמי ההעברה שתקפים גם לסופר-ליגה הסינית וגם לליגה הסינית הראשונה עולים בקנה אחד עם רגולציה קודמת שדורשת מכל מועדון שרוכש שחקן זר ביותר מ-45 מיליון יואן (7.5 מיליון דולר) או שחקן מקומי שדמי ההעברה שלו עולים על 20 מיליון יואן (3 מיליון דולר) לשלם סכום זהה להנהלת הליגה. חוקי דמי ההעברה שתקפים גם לסופר-ליגה הסינית וגם לליגה הסינית הראשונה עולים בקנה אחד עם רגולציה קודמת שדורשת מכל מועדון שרוכש שחקן זר ביותר מ-45 מיליון יואן (7.5 מיליון דולר) או שחקן מקומי שדמי ההעברה שלו עולים על 20 מיליון יואן (3 מיליון דולר) לשלם סכום זהה להנהלת הליגה. צילום: נדב צנציפר

 

חוקי דמי ההעברה שתקפים גם לסופר-ליגה הסינית וגם לליגה הסינית הראשונה עולים בקנה אחד עם רגולציה קודמת שדורשת מכל מועדון שרוכש שחקן זר ביותר מ-45 מיליון יואן (7.5 מיליון דולר) או שחקן מקומי שדמי ההעברה שלו עולים על 20 מיליון יואן (3 מיליון דולר) לשלם סכום זהה להנהלת הליגה.

 

בחלון העברות הקיץ החוקים הללו הביאו לירידה ברכישות עתירות הממון מצד מועדונים סיניים, אשר לפי transfermarket.com הסתכמו ב-55.45 מיליון יורו בלבד, ואשר מדרגים את הליגה הסינית במקום ה-12 ברשימת הליגות המוציאות ביותר.

 

ההתאחדות הסינית טענה ש"מס" דמי ההעברה נחוץ כדי לבנות ליגה ברת קיימא מבחינה כלכלית ותחרותית שאינה מתבססת על "הוצאות לא רציונליות על שחקנים." כסף שיגוייס ישמש לפיתוח שחקנים מקומיים צעירים ולקידום הכדורגל בסין", כך הודיעה ההתאחדות.

 

ההתאחדות הסינית הודיעה גם על תכנית לגיוס מנהלי ביניים כדי לנהל את תחום הכדורגל המתפתח במהירות, אשר תביא לעלייה במספר המחלקות בהתאחדות הכדורגל הסינית מ-10 ל-27.

 

הליגות המקצועניות בסין יחולקו כעת למחלקות מיוחדות כשבמוקד יעמדו הסופר ליגה הסינית, הליגה הסינית הראשונה, הליגה השנייה, ליגות הכדורגל לנשים וליגות החובבים.

 

כחלק מהתהליך מגייסת ההתאחדות הסינית למשרות "מפקח בכיר", "מפקח" ו"עוזר מפקח" באופן שדומה דווקא ליוזמות עסקיות בסין, ולאו דווקא להתאחדויות מסוגים שונים. ההתאחדות הסינית תגייס גם מומחים מבית ומחוץ כמנהלים ויועצים.

 

ההתאחדות הסינית הודיעה שאנשי סגל מהתאחדויות כדורגל מוניציפליות ופרובינציאליות, כמו גם מועדוני כדורגל, יזכו להזדמנויות לעבוד עם ההתאחדות מעת לעת, ולהיפך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x