$
ספורט עולמי

אנטואן גריזמן, חלוץ אתלטיקו מדריד, כתב ספרי ילדים

השחקן הצרפתי הודיע בפייסבוק על כתיבת סדרת ספרי ילדים בשם "גול", שתתבסס על הקריירה שלו

שירות כלכליסט 15:1201.10.17

כנראה שהבקעת שערים עבור אתלטיקו מדריד לא מספיקה לאנטואן גריזמן , והחלוץ מתכוון להיכנס לעולם הספרות. השחקן הצרפתי הודיע בפייסבוק על כתיבת סדרת ספרי ילדים בשם "גול", שתתבסס על הקריירה שלו.

 

 

 

 

התכנון הוא לפרסם שישה ספרים בסדרה עד פברואר 2019. התכנון הוא לפרסם שישה ספרים בסדרה עד פברואר 2019. צילום: אימג'בנק, Gettimages

 

"שלום לכולם, יש לי חדשות עבורכם", כתב גריזמן (26). "כדי להפוך להיות שחקן כדורגל מקצועי, הייתי צריך להתגבר על מכשולים רבים, ומעולם לא ויתרתי. היום אני אב לילדה קטנה בשם מיה, ואני רוצה להעביר את הערכים האנושיים והספורטיבים שלי לצעירים", כתב.

 

"כשהייתי צעיר, הייתי שמח לקרוא ספרים שמבוססים על החוויות של בקהאם או זידאן. מסיבה זו, אני משתף איתכם את סדרת הספרים שלי לילדים – "גול". מקווה שתאהבו אותם".

 

התכנון הוא לפרסם שישה ספרים בסדרה עד פברואר 2019.

 

עורך הסדרה, מישל לאפון, הסביר לסוכנות הידיעות AFP שהסדרה תכלול 6 כרכים, כל אחד של 160 עמודים, שיתפרסמו עד פברואר 2019. הספר הראשון יוצע למכירה כבר ב-12 באוקטובר, ויעלה 10.95 יורו.

 

גיבור הספרים יהיה ילד בשם טוני גריזי, והספרים מכוונים לילדים בגילאי 8-12.

 

גריזמן אינו הספורטאי הראשון שכותב ספרי ילדים. פרנק למפארד, כוכב צ'לסי לשעבר, כתב ספרי ילדים וכך גם אמרה סטאדומייר (לשעבר הפועל ירושלים), המתאגרף ג'ורג' פורמן ואפילו דניס רודמן, כדורסלן שיקגו בולס לשעבר וחברו של דיקטטור צפון קוריאה, קים ג'ונג און.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x