ספורט עולמי

איגוואדלה וקארי יקיימו כנס טכנולוגי עבור שחקני NBA

מטרת הכנס היא "להפגיש בין מנהיגים בולטים בעולם הטכנולוגיה, משקיעי הון סיכון וקהילות ספורט כך שיחלקו רעיונות"

שירות כלכליסט 18:0521.08.17
אנדרה איגוואדלה, "שגריר ה-NBA בעמק הסיליקון", מתחכך בעולם הטכנולוגי כבר תקופה, וגם הרעיון הנבון שלו להכניס שחקני NBA לקהילת הטכנולוגיה כדי לזרוע זרעים לקראת פרישתם מכדורסל הולך וצובר תאוצה.  

 

 

 

קארי ואיגוואדלה קארי ואיגוואדלה צילום: בלומברג

 

איגוואדלה שוקד עתה על כנס טכנולוגי עבור שחקני NBA שיתקיים בקיץ ומטרתו היא "להפגיש בין מנהיגים בולטים בעולם הטכנולוגיה, משקיעי הון סיכון וקהילות ספורט כך שיחלקו רעיונות ומומחיות בפורום חינוכי ומעצים". לצורך כך גייס את חברו לקבוצת גולדן סטייט ווריורס, סטפן קארי.

 

"היה לי מזל ללמוד מהטובים ביותר בעולם הטכנולוגיה וההון סיכון, ויישמתי את מה שלמדתי", אמר איגוואדלה, "כנס הטכנולוגיה של השחקנים (The Players Technology Summit) נועד לאפשר לחלוק זאת".

 

לדברי קארי, "בין אם חושבים על המהלך הראשון שיש לעשות בתחום היזמות, בהשקעה, ואפילו אם מדובר בוותיק בתחום, הנקודה היא שצריך להיות מוקפים בצוות הנכון ולעשות את העבודה כדי להשתפר תמיד", אמר קארי.

 

קארי ואיגוואדלה לא מסתפקים רק במילים. על פי סוכנות בלומברג, הם מעורבים ביוזמות הטכנולוגיות הבאות:

 

תיק ההשקעות של איגוואדלה:

 

TruMid, Thrive Global, קספר, ווקר אנד קומפני, הינגטו, The Players Tribune

 

תיק ההשקעות של קארי:

 

ממייסדי סלייס, סטארט אפ של אוטומציה שיווקית.

 

משקיע בפינטרסט ובאפליקציות אחרות לניידים.

 

 

 

נראה כי שני שחקני הכדורסל האלה רק מתחילים את פעילותם בעמק הסיליקון. איגוואדלה התגלה בתוך זמן קצר כבעל חזון יצירתי ומחשבה ביקורתית. נראה שהוא בדרכו להפוך לשחקן משמעותי בעמק הסיליקון לאחר שיתלה את הנעליים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x