$
רכישות

חברה סינית להשקעות בספורט רכשה את סאות'המפטון

ג'ישנג גאו, יו"ר Lander Sports, רכש 80% ממועדון הכדורגל תמורת 210 מיליון ליש"ט. סאות'המפטון היא הקבוצה החמישית באנגליה שנרכשה בידי משקיעים סינים

שירות כלכליסט 13:0815.08.17
קבוצת הפרמיירליג האנגלית, סאות'המפטון, נרכשה בידי משקיעים סינים.

 

 

 

 

קתרינה ליבהרר, הבעלים של סאות'המפטון הוסיפה: "כרגע זה עסקים כרגיל בסאות'המפטון ואנחנו רוצים שכולם יתרכזו בשבועות הקרובים על העונה החדשה". קתרינה ליבהרר, הבעלים של סאות'המפטון הוסיפה: "כרגע זה עסקים כרגיל בסאות'המפטון ואנחנו רוצים שכולם יתרכזו בשבועות הקרובים על העונה החדשה". צילום: איי אף פי

 

ג'ישנג גאו, יו"ר של  Lander Sports, חברה סינית להשקעות בספורט, רכש 80% מסאו'תהמפטון יחד עם בתו, נלי גאו, תמורת 210 מיליון ליש"ט.

 

משפחת גאו רכשה את המניות ממשפחת ליבהרר, משפחה שווייצרית שעוסקת במגוון תחומים, שהיתה בבעלות המועדון מדרום אנגליה מאז שנת 2009.

 

"יש לנו את המוטיבציה והתשוקה לבנות על ההתקדמות המצוינת של סאות'המפטון בשנים האחרונות ואנחנו מקווים לקחת את הקבוצה לפרק החדש והמרגש של המועדון" אמר גאו, שמעורב ופעיל גם בכדורגל בסין.

 

החברה של גאו, Lander, לא הוזכרה כרוכשת של סאות'המפטון. רלף קרוגר, יו"ר הקבוצה, צפוי להישאר בתפקידו בשנים הקרובות.

 

קתרינה ליבהרר, הבעלים של סאות'המפטון הוסיפה: "כרגע העסקים כרגיל. אננחנו רוצים שכולם יתרכזו בשבועות הקרובים על העונה החדשה". ליהרר קיבלה את הקבוצה בירושה מאביה שמת ב-2010. אביה רכש את המועדון כשזה היה בליגה השלישית באנגליה.

 

סאות'המפטון היא הקבוצה החמישית באנגליה שנרכשה על ידי משקיעים סינים. בין השאר נרכשו ווסט ברומיץ' אלביון מהפרמיירליג, אסטון וילה, וולברהמפטון ווננדרס ובירמינגהם סיטי מהצ'מפיונשיפ.

 

ישנם גם משקיעים סינים שרכשו מניות ממנצ'סטר סיטי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x