$
ספורט עולמי

ישראל תארח את ה"ביג סטארט" של מירוץ האופניים Giro d’Italia

מירוץ "ג'ירו", אחר משלושת מרוצי הגראנד טור, ייפתח בחודש הבא במבדקי זמן בעיר העתיקה בירושלים. תל אביב ודרום הארץ יארחו את השלב השני ושלבים נוספים

שירות כלכליסט 15:5508.08.17
ישראל נבחרה להיות נקודת הפתיחה - ה"ביג סטארט" - של מירוץ האופניים Giro d’Italia 2017. כך מדווח אתר Cyclingnews.com. מארגנת התחרות, RCS Sport, אמורה לפרסם הודעה רשמית על כך בעוד 10 ימים.

 

מירוץ "ג'ירו", אחר משלושת מרוצי הגראנד טור, ייפתח בחודש הבא במבדקי זמן בעיר העתיקה בירושלים. תל אביב ודרום הארץ עשויים לארח את השלב השני ושלבים נוספים. איגוד האופניים בישראל אמר כי הגיע להסכם עם RCS למספר שנים.

 

 מירוץ האופניים Giro d’Italia (ארכיון) מירוץ האופניים Giro d’Italia (ארכיון) צילום: שאטרסטוק

 

 

על פי Cyclingnews, האירוע יהיה מלווה במבצע האבטחה הגדול ביותר בתולדותיה של ישראל. עד כה רווחו שמועות רבות לגבי מי תארח את פתיחת המירוץ. בחודש מאי אשתקד דיווח העיתון "לה סטמפה" האיטלקי כי יפן מועמדת לארח את השלבים הפותחים של המירוץ, שצפויים היו לכלול רכיבה במעלה הר פוג'י.

 

הפתיחה בישראל תהיה הפעם ה-13 שבה נפתח המירוץ מחוץ לאיטליה. השנה חגג המירוץ 100 שנים להיווסדו ו-RCS ציין את האירוע ב"ביג סטארט" באי סרדיניה. הזוכה במירוץ השנה היה תום דומולין והפך להולנדי הראשון לזכות ב-Giro.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x