$
רכישות

ביונסה והאקים אולאג'ואן בדרך לרכוש מניות מיעוט ביוסטון רוקטס

בן זוגה של ביונסה, ג'יי.זי, החזיק בעבר אחזקה קטנה בקבוצת הכדורסל ברוקלין נטס. ג'סטין טימברלייק, יליד ממפיס, הוא בעל אחזקה בקבוצת הכדורסל הגריזליס ושחקניות הטניס ונוס וסרינה וויליאמס, וכן ג'ניפר לופז, משקיעות בקבוצות הפוטבול מיאמי דולפינס

שירות כלכליסט 17:0302.08.17
זמרת הפופ ילידת יוסטון, ביונסה שוקלת להשקיע בקבוצת ה-NBA יוסטון רוקטס, כך לפי אנשים מקורבים לנושא.

 

 

 

 

בן זוגה של ביונסה, ג'יי.זי החזיק בעבר אחזקה של פחות מאחוז בקבוצת הכדורסל ברוקלין נטס. ג'יי.זה נולד בברוקלין. הוא מכר את האחזקה לאחר שהקים את רוק ניישן, המייצגת ספורטאים בן זוגה של ביונסה, ג'יי.זי החזיק בעבר אחזקה של פחות מאחוז בקבוצת הכדורסל ברוקלין נטס. ג'יי.זה נולד בברוקלין. הוא מכר את האחזקה לאחר שהקים את רוק ניישן, המייצגת ספורטאים צילום: גטי אימג'ס

 

הבעלים של הקבוצה, לס אלכסנדר, סוחר אג"ח לשעבר, אמר בחודש שעבר כי בכוונתו למכור את הקבוצה לנוכח הזינוק בשוקי קבוצות ספורט. הפופולאריות של הקבוצה ביוסטון עשויה להעלות את המחיר לשיא של 2 מיליארד דולר, ששילם סטיב באלמר עבור לוס אנג'לס קליפרס לפני שלוש שנים.

 

אלכסנדר שילם עבור הקבוצה 85 מיליון דולר ב-1993. אין זה שכיח לראות סלבריטאים מבצעים השקעות קטנות יחסית בקבוצות ספורט. כך למשל בן זוגה של ביונסה, ג'יי.זי החזיק בעבר אחזקה של פחות מאחוז בקבוצת הכדורסל ברוקלין נטס. ג'יי.זה נולד בברוקלין. הוא מכר את האחזקה לאחר שהקים את רוק ניישן, המייצגת ספורטאים. ישנן דוגמאות רבות נוספות: ג'סטין טימברלייק, יליד ממפיס, הוא בעל אחזקה בקבוצת הכדורסל הגריזליס, שחקניות הטניס ונוס וסרינה וויליאמס, וכן ג'ניפר לופז, הן כולן משקיעות בקבוצות הפוטבול מיאמי דולפינס, והשחקן וויל פארל הוא בעל אחזקה בקבוצת הכדורגל של לוס אנג'לס.

 

לא התקבלה תגובה מהרוקטס ומביונסה.

 

החלטתו של אלכסנדר למכור את הקבוצה, שכוללת את שחקני האולסטארס ג'יימס הארדן וכריס פול, הפתיעה רבים בליגה. בינתיים נרשמה התעניינות מצד רוכשים פוטנציאלים מכל העולם. הבעלים הבאים קרוב לוודאי שימכרו מה שנקרא שותפויות מוגבלות, שעוזרות למשקיע העיקרי לקבל חזרה חלק מההשקעה מבלי לוותר על השליטה.

 

ביונסה, שהופיעה בעבר עם חולצה של הקבוצה, תוסיף זוהר לכל קבוצת בעלות, ותסייע לקבוצה במאמצי השיווק המקומיים והבינלאומיים. היא נחשבת לאחת הסלבריטאיות המשפיעות ביותר בעולם. במדד המפורסמים של Marketing Arm, היא מדורגת במקום ה-150 מתוך 4,000 מפורסמים, והיא נחשבת יעילה במיוחד בהשפעה על נשים בגילאי 13-17. ביונסה דורגה שנייה, אחרי שון "דידי" קומבס ברשימת הסלבריטאים המרוויחים ביותר שפרסם מגזין פורבס, עם הכנסה של 105 מיליון דולר. שווי ההון שלה עומד על 350 מיליון דולר, ושל בן זוגה על 810 מיליון דולר.

 

גם השחקן לשעבר האקים אולאג'ואן הביע עניין בקבוצה. "אני קונה אותה", התבדח השבוע. "כמה קבוצות משקיעים התקשרו אליי וביקשו שאהיה מעורב", הוסיף. כיום הוא משמש כשגריר הקבוצה. "אני עושה בדיקות רקע על שתיים מהקבוצות הללו, לראות אם זה אפשרי. הקישור יהיה מעולה".

 

"אני עדיין בארגון. יש לי קשרים עם הרוקטס. אם תעלה ההזדמנות זה יהיה נהדר". בימיו בקבוצה, הרוקטס זכו בשתי אליפויות רצופות, שתיהן לאחר שאלכסנדר רכש את הקבוצה ב-1993.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x