$
רכישות

אסיה כבר לא: אתלטיקו מדריד יורדת מהודו

שלוש עונות בלבד מאז השקת הליגה ההודית, ונראה שאתלטיקו מדריד שוקלת ברצינות לנטוש את הקבוצה המקומית שלה, אתלטיקו כלכותה

שירות כלכליסט 17:1611.07.17
שלוש עונות בלבד מהשקת הליגה ההודית, ונראה שבאתלטיקו מדריד שוקלים ברצינות לנטוש את הקבוצה המקומית שלהם, אתלטיקו כלכותה.

 

 

 

אתלטיקו רכשה 25% מההון והעניקה יוקרה, את הצבעים ואת הניסיון שלה אתלטיקו רכשה 25% מההון והעניקה יוקרה, את הצבעים ואת הניסיון שלה צילום: אי פי איי

 

ב-7 במאי, 2014 באירוע מפואר בכלכותה הציגה אתלטיקו את הקבוצה שלה בסופר ליגה ההודית. מאחורי הקבוצה עמדה גם שורה של יזמים מקומיים, ואחת הכוונות הייתה להרחיב את המותג בשוק האסייתי. הקבוצה זכתה בשתי אליפויות, כך שמבחינה ספורטיבית מדובר בהצלחה, אך מערכת היחסים בין בעלי המניות הלכה והידרדרה.

 

אתלטיקו מדריד אישרה כי היא שוקלת לסגת מהפרויקט. ההודעה התקבלה לאחר שפוזרו לא מעט רמזים בכיוון. אחד הרמזים הבולטים הוא שאתר המועדון לא כלל ידיעה חדשותית אחת על אתלטיקו כלכותה מאז ה-18 בדצמבר. סימן נוסף בא לידי ביטוי לפני יומיים, אז הוכרז על מינויו של אשלי ווסטווד למנהל הטכני החדש של הקבוצה ההודית, זאת כשעד כה התפקיד אויש על ידי ספרדים: אנתוני לופז ב-2014 ו-2015 וחוזה פרנסיסקו מולינה ב-2016.

 

אתלטיקו רכשה 25% מההון של הקבוצה והעניקה יוקרה, את הצבעים והניסיון שלה לליגה שהייתה בתחילת דרכה. אולם, סנג'יב גאונקה, בעל המניות העיקרי של הקבוצה ההודית לא מעריך במיוחד את התרומה של הספרדים, וטען שהם רק רצו לפתח את המותג שלהם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x