שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ישראלי

תדיראן תמשיך לתת חסות לפועל באר שבע

הסכם החסות נחתם לעונת 2018-2017 במסגרתו הקבוצה שתמשיך להיקרא "הפועל תדיראן באר שבע" והלוגו של תדיראן יהיה במרכז חולצת השחקנים. הערכות: תדיראן תשלם לקבוצה כ-2 מיליון שקל בשנה

שירות כלכליסט 15:2003.07.17

משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ואלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל תדיראן באר שבע אלופת המדינה חתמו היום על הסכם חסות ראשית של תדיראן לקבוצה.

 

 

 

 

התשלום, על פי הערכות, יעמוד על כ-2 מיליון שקל, עלייה מהשנה שלפני, שכללה גם תשלומי בונוסים. על פי הערכות, בעונה שעברה הסכם החסות היה שווה כממיליון שקל במזומן - לא כולל בונוסים. התשלום, על פי הערכות, יעמוד על כ-2 מיליון שקל, עלייה מהשנה שלפני, שכללה גם תשלומי בונוסים. על פי הערכות, בעונה שעברה הסכם החסות היה שווה כממיליון שקל במזומן - לא כולל בונוסים. צילום: הראל שגיא

 

 הסכם החסות נחתם לעונת המשחקים 2018-2017 במסגרתו, תדיראן תמשיך להיות המאמצת הראשית של הקבוצה שתמשיך להיקרא "הפועל תדיראן באר שבע" והלוגו של תדיראן יהיה במרכז חולצת המשחק של הקבוצה.

 

התשלום, על פי הערכות, יעמוד על כ-2 מיליון שקל, עלייה מהשנה שלפני, שכללה גם תשלומי בונוסים. על פי הערכות, בעונה שעברה הסכם החסות היה שווה כממיליון שקל במזומן - לא כולל בונוסים.

 

לפי ההודעה לתקשורת: לקראת העונה הקרובה החליטו תדיראן והקבוצה על הרחבת שיתוף הפעולה והעמקת הקשר של החברה והפועל באר שבע עם מגוון פעילויות שיווקיות לאורך העונה הקרובה, אירועים משותפים ועוד".

 

משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן, מסר: "אני גאה ונרגש להמשיך את השותפות של תדיראן עם קבוצת הכדורגל אלופת המדינה הפועל תדיראן באר שבע. הקשר של תדיראן עם הקבוצה הינו קשר אמיץ של שנים רבות ומשנה שעברה כנותני חסות ראשית היינו גאים לקחת חלק מרכזי בהצלחה הפנומנלית של הקבוצה. השנה הקבוצה תקבל את תדיראן חזקה יותר, עוצמתית יותר ואני אעשה כל שביכולתי להעמיק את הקשר בין תדיראן לקבוצה, כך שזה יוביל להמשך הצלחת שני הצדדים כפי שזה היה עד כה."

 

אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע הוסיפה: "שיתוף הפעולה שלנו עם תדיראן ועם משפחת ממרוד הוא שיתוף פעולה מצוין ופורה ואני שמחה שהוא ממשיך ומעמיק. אני מודה לקבוצת תדיראן ומשפחת ממרוד על האמון והתמיכה לאורך השנים."
בטל שלח
    לכל התגובות
    x