שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חסויות וזכויות שידור

אינטל תעניק חסות TOP לוועד האולימפי הבינלאומי

טכנולוגיה של ענקית השבבים תשולב במשחקים במטרה שפר את חוויית הצפייה עד 2024. הערכות התשלום הן כ-25 עד 30 מיליון דולר בשנה

שירות כלכליסט 13:1822.06.17

אינטל והוועד האולימפי הבינלאומי הכריזו אמש על שותפות טכנולוגית ארוכת טווח. על פי ההסכם, שנחתם בטקס רשמי בניו יורק, ענקית הטכנולוגיה תצטרף לתוכנית "השותפים האולימפיים" (TOP) להענקת חסות לאולימפיאדה עד 2024. בין היתר, אינטל צפויה להעביר את השידור החי הראשון במציאות מדומה (VR) מאולימפיאדת החורף בקוריאה הדרומית. שותפת TOP של הוועד האולימפי משלמת בסביבות 25 מיליון דולר על 30 מיליון דולר בשנה. מקדונלד'ס יצאה מהסכם כזה מוקדם יותר השבוע.

 

 

 

 

תומאס באך, נשיא ה-IOC. מנכ"ל אינטל אמר בטקס החתימה: "אנו נרגשים להצטרף לתנועה האולימפית ולשלב את הטכנולוגיות החדשניות של אינטל על מנת לשפר את חוויית המשחקים האולימפיים עבור אוהדים ברחבי העולם" תומאס באך, נשיא ה-IOC. מנכ"ל אינטל אמר בטקס החתימה: "אנו נרגשים להצטרף לתנועה האולימפית ולשלב את הטכנולוגיות החדשניות של אינטל על מנת לשפר את חוויית המשחקים האולימפיים עבור אוהדים ברחבי העולם" צילום: רויטרס

 

 

"אנו נרגשים להצטרף לתנועה האולימפית ולשלב את הטכנולוגיות החדשניות של אינטל על מנת לשפר את חוויית המשחקים האולימפיים עבור אוהדים ברחבי העולם", אמר מנכ"ל אינטל העולמית, בריאן קרזניץ', בטקס החתימה. "באמצעות שיתוף הפעולה הקרוב עם המשפחה האולימפית, אנו נאיץ את אימוץ הטכנולוגיה של עתיד הספורט על הבמה הספורטיבית הגדולה בעולם".

 

תרומתה של אינטל לתנועה האולימפית תכלול פיתוח טכנולוגיה שתושק במהלך השותפות הרב-שנתית. בין היתר, אינטל תפתח את True VR, השידור החי הראשון במציאות מדומה במהלך אולימפיאדת החורף ותעניק לאוהדים הזדמנות לחוויית צפייה בביתם. אינטל גם תפעיל במשחקים האולימפיים רחפנים, שייצרו מופע שטרם נראה כמותו.

 

בנוסף, פלטפורמות הדור החמישי של אינטל ישמשו במשחקים האולימפיים בכדי להמחיש כיצד ה-5G ישנה את התקשורת בעשור הקרוב. החל מ-2018, אינטל תיקח חלק בהדגמה הראשונה של 5G ותכין את הקרקע לפריסה הגלובלית של הטכנולוגיה. אינטל גם תתמוך טכנולוגית ותוכנית בפעולות השידור של הוועד האולימפי הבינלאומי, כמו גם ב-Olympic Channel, היעד מרובה הפלטפורמות שבו אוהדים יוכלו לגלות, לצפות ולשתף את עוצמת הספורט וההתרגשות של האולימפיאדה במשך כל השנה.

 

"לקראת האולימפיאדה של 2020 מייצר הוועד האולימפי הבינלאומי שותפויות פורצות דרך", אמר נשיא הוועד האולימפי הבין לאומי, תומאס באך. "אינטל היא המובילה העולמית בתחום זה ואנו נרגשים מאוד לעבוד עם הצוות של אינטל בשינוי עתיד המשחקים עם טכנולוגיה מתוחכמת. הודות לשותפות הגלובלית החדשה והחדשנית שלנו עם אינטל, האוהדים באצטדיונים, האתלטים והקהל ברחבי העולם יוכלו לחוות את הקסם של התחרויות האולימפיות בדרכים חדשות לחלוטין".

 

כשותפת TOP עולמית של הוועד האולימפי הבינלאומי, אינטל תתמוך בוועדים האולימפיים הארציים ברחבי העולם, בוועד הבינלאומי ובמארגני האולימפיאדה. זכויות ההפעלה הגלובליות של אינטל יכללו את אולימפיאדת החורף של 2018 בפיונגצ'אנג, את המשחקים האולימפיים בטוקיו ב-2020, את אולימפיאדת החורף בבייג'ינג ב-2022 ואת האולימפיאדה של 2024, שהעיר המארחת אותה טרם נבחרה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x