ספורט עולמי

רופאים מעוניינים לחקור את הרגליים של זלאטן איברהימוביץ'

חלוץ מנצ'סטר יונייטד איברהימוביץ' עבר בשבוע שעבר בהצלחה את הניתוח בברך, לאחר שספג פציעה שסיימה לו את העונה בניצחון 2-1 על אנדרלכט בליגה האירופית

שירות כלכליסט 14:5508.05.17
הרופאים שניתחו את הברך של זלאטן איברהימוביץ, כל כך התרשמו מהכושר שבו נמצא חלוץ מנצ'סטר יונייטד, שהם מעוניינים להשתמש בו למחקרים נוספים.

 

 

 

 

הרגליים של זלאטן בפוסט אינסטגרם הרגליים של זלאטן בפוסט אינסטגרם צילום: אינסטגרם

 

איברהימוביץ' עבר בהצלחה את הניתוח בברך בשבוע שעבר, לאחר שספג פציעה שסיימה לו את העונה בניצחון 2-1 על אנדרלכט בליגה האירופית בחודש שעבר.

 

לדבריו של מינו ראיולה, סוכנו של איברהימוביץ', המנתחים בבית הספר לרפואה באוניברסיטת פיטסבורג כל כך הופתעו ממצבו הפיסי המצוין של המטופל בן ה-35, שהם רוצים לבצע ניסויים נוספים. "הברך שלו כל כך חזקה, והרופאים אמרו שמעולם לא ראו שום דבר כזה", אמר ראיולה לעיתון השבדי אקספרסן. "יש לו ברך במצב שכמעט בלתי אפשרי שתהיה אצל כדורגלן עם קריירה של 20 שנה. היא הייתה נקייה ובלי נזק. זלאטן כל כך חזק, שהרופאים רוצים שיחזור לאחר סיום הקריירה שלו כדי שיוכלו לעשות מחקרים עליו. הם עובדים במכוני המחקר הטובים ביותר בעולם המתמחים בברכיים וברצועות. הם עורכים הרבה מחקרים בנושא, ולכן הם יותר טובים מכולם, והרופאים רוצים שזלאטן יחזור אליהם למחקר. אז לאחר סיום הקריירה של זלאטן, אנחנו נחזור ונפתח אותו למחקר על הרצועות שלו".

 

בשבוע שעבר הודיע איברהימוביץ' כי הוא "מתוקן, מושלם וחזק יותר", והודה לכל מי שאיחל לו החלמה מהירה. "בקרוב נהנה ביחד מהמשחק שלי", הוסיף.

 

עם זאת, עתידו של החלוץ השבדי ביונייטד עוד לא ברור, והפציעה שלו רק מסבכת את העניינים. איברהימוביץ' חתם בקיץ שעבר על חוזה לשנה עם אפשרות להארכה בשנה נוספת. הוא עבר מפריז סן ז'רמן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x