שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ופוליטיקה

ליאו מסי מימן הקמת 20 כיתות לימוד בסוריה: "ילדים סובלים כבר 6 שנים"

התרומה של כוכב ברצלונה עברה דרך יוניצ"ף ותאפשר ליותר מ-1,600 ילדים סורים להמשיך בלימודיהם על אף המלחמה המתמשכת

שירות כלכליסט 17:5507.05.17
כוכב ברצלונה ליונל מסי מימן בנייה של 20 כיתות בסוריה. התרומה עברה דרך יוניצ"ף באמצעות עמותת ליאו מסי, ואפשרה ליותר מ-1,600 ילדים סורים להמשיך בלימודים שלהם ב"כיתה הולמת ומרוהטת", כך מדווח יומון הספורט הספרדי מארקה.

  

 

ילדים בסוריה. במרץ כתב מסי מדיה החברתית: "יום אחד של מלחמה הוא יותר מדי. ילדי סוריה סובלים מאלימות ואכזריות כבר שש שנים במלחמה שבה הם בני ערובה" ילדים בסוריה. במרץ כתב מסי מדיה החברתית: "יום אחד של מלחמה הוא יותר מדי. ילדי סוריה סובלים מאלימות ואכזריות כבר שש שנים במלחמה שבה הם בני ערובה"

 

הכיתות מצוידות גם בפאנלים סולרים שמספקים לילדים את סביבת הלימודים הטובה ביותר האפשרית, זאת על אף המלחמה המתמשכת במדינה, שנמשכת כבר שש שנים.

 

לפי הדיווח, מעל 60% מהתלמידים הלומדים בבתי הספר שמסי עזר לממן איבדו את הבית שלהם או נאלצו לעזוב אותו בשל הלחימה. מסי משמש כשגריר של יוניצ"ף מאז 2010, וקרא כבר לסיומה של מלחמת האזרחים בסוריה, אותה כינה "שוברת לב".

 

במרץ כתב מסי מדיה החברתית: "יום אחד של מלחמה הוא יותר מדי. ילדי סוריה סובלים מאלימות ואכזריות כבר שש שנים במלחמה שבה הם בני ערובה. כאב וכשגריר של יוניצ"ף אני שבור לב. הוסיפו את קולכם ליוניצ"ף כדי לדרוש את סיום המלחמה".

 

במקביל, מסי ככל הנראה דחה את הצעת הפתיחה של ברצלונה להארכת החוזה שלו בשווי הנע בין 30 מיליון יורו (33 מיליון דולר) ו-35 מיליון יורו (39 מיליון דולר). החוזה הנוכחי של מסי מסתיים בתום עונת 2017-18. עם זאת, שני הצדדים לא מודאגים בשלב זה מכך שלא יגיעו להסכמה. לאחרונה האריכה הקבוצה את החוזים של לואיס סוארס ונייאמר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x