$
ספורט עולמי

לברון ג'יימס: "אתם מתלוננים על בחירות מגוחכות לאול סטאר? תראו מי הנשיא שלנו"

כוכב ה-NBA אמר את הדברים לעיתונאים בעקבות בחירת שחקני הליגה לקראת משחק הכוכבים. התהליך הביא לכמה תוצאות שנויות במחלוקת שחלקן נקראות "Goofy votes"

שירות כלכליסט 15:5330.01.17

ליגת ה-NBA אפשרה העונה לשחקניה לבחור את השחקנים שישתתפו במשחק האולסטאר העונה, וזה הלך קצת פחות טוב ממה שרבים קיוו.

 

על אף שהתובנות של השחקנים על עמיתיהם היו חשובות, הרי שהתהליך הביא גם לכמה הצבעות שנויות במחלוקת, כולל הצבעות בעד מספר שחקנים שלא ממש הגיע להם להיבחר, או לשחקנים שכלל לא שיחקו העונה. במקרה אחד, היו מספר הצבעות עבור בן סימונס, שחקן שטרם רשם לזכותו משחק ב-NBA. 

לברון ג'יימס (ארכיון) לברון ג'יימס (ארכיון) צילום: איי אף פי

 

עם זאת, לברון ג'יימס, שנחשב לאחד השחקנים הטובים בתולדות ה-NBA, לא התרגש יותר מידי מהתוצאות. בראיון לתקשורת לפני כמה ימים, הוא אמר שהצביע עבור מי שסבר שמגיע לו להיות על המגרש.

 

כשאחד מהכתבים העיר שחלק מההצבעות היו "בדיחה" אמר ג'יימס ""אתם מתלוננים על בחירות מגוחכות לאול סטאר? תראו מי הנשיא שלנו".

 

 

מיותר לציין שג'יימס אינו בדיוק חסיד של טראמפ. הוא הביע את תמיכתו בהילרי קלינטון. במאמר דעה באתר ביזניס אינסיידר, מתח ביקורת נוקבת על תירוץ "שיחות חדרי הלבשה" של טראמפ, אמר כי ליל הבחירות היה "מאד קשה", וסירב ללון במלון טראמפ עם קבוצתו קליבלנד קאבלירס בעת ביקור בניו יורק, על אף שטען כי החלטה זו לא נבעה מסיבות פוליטיות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x