$
ספורט עולמי

המינוי הפוליטי של טראמפ ישפיע על עתידה של ניו יורק ג'טס

טראמפ מינה את הבעלים של הניו יורק ג'טס, וודי ג'ונסון לשגריר ארה"ב בבריטניה, החלטה שעשויה להיות לה השפעה רבה על קבוצת הפוטבול

שירות כלכליסט 15:3822.01.17

טראמפ מינה את הבעלים של הניו יורק ג'טס, וודי ג'ונסון לשגריר ארה"ב בבריטניה, החלטה שעשויה להיות לה השפעה רבה על קבוצת הפוטבול.

 

נשיא ארה"ב הנכנס הכריז ביום חמישי על מינויו של ג'ונסון לשגריר בבריטניה. ג'ונסון נחשב כבעלים המעורב מאד בניהול היום יומי של הקבוצה, התנהלות שקרוב לוודאי שתשתנה בשל תפקידו החדש. מוקדם יותר החודש דיווחו ב- Pro Football Talk שג'ונסון מבצע את הסידורים הנחוצים כדי להעביר את הניהול היום יומי של קבוצת הפוטבול לאחיו הצעיר, כריסטופר וולד ג'ונסון. האח צפוי לייצג את ג'ונסון גם בשלוש ועדות של ה-NFL: מיזמים עסקיים, ועדת התקשורת וועדת הפיננסים.

 

וודי ג'ונסון הבעלים של ניו יורק ג'טס ועכשיו גם שגריר ארצות הברית בבריטניה וודי ג'ונסון הבעלים של ניו יורק ג'טס ועכשיו גם שגריר ארצות הברית בבריטניה צילום: רויטרס

 

ג'ונסון (69) הוא המנכ"ל של חברת ג'ונסון קומפני ותורם ותיק למפלגה הרפובליקנית. במהלך הפריימריז במפלגה הוא כיהן כיו"ר ועדת הפיננסים של הקמפיין של ג'ב בוש. באותה תקופה צייץ טראמפ את המסר הבא:

 

"אם וודי היה איתי הקבוצה שלו הייתי מגיעה סוף כל סוף לפלייאוף".

 

ג'ונסון העניק בסופו של דבר לטראמפ את תמיכתו במאי.

 

ג'ונסון אינו הבעלים הראשון של קבוצת פוטבול שלוקח על עצמו משרה ציבורית. בין 2009-2012 דן רוני, הבעלים של פיטסבורג סטילרס שימש כשגריר ארה"ב באירלנד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x