$
אירועי ספורט

צ'לסי פרסמה רשימת מוכרי כרטיסים לא מורשים בישראל: "אל תקנו מהם"

הקבוצה העלתה לרשת רשימה ארוכה של מוכרי כרטיסים למשחקיה שאינם רשאים לעשות זאת, ביניהם "וואלה טורס" ו"לייב טיקטס" הישראליות: "אל תקנו מהם", הם מזהירים ומבקשים את עזרת הציבור בדיווח על גורמים לא מורשים נוספים. הרשימה המלאה לפניכם

דני שדה, ynet 13:2217.01.17

מועדון הכדורגל האנגלי צ'לסי, אחד ממועדוני הכדורגל החשובים באנגליה ומהפופולריים בקרב הציבור בישראל, פרסם אתמול (ב') הודעת אזהרה חריגה לכל אוהדי הקבוצה מפני רכישת כרטיסים למשחקיה - במחירים שונים מאלה שנקובים בכרטיסים, וכן מפני רכישת כרטיסים ממשווקים שאינם מורשים. "מי שירכוש כרטיסים מספסרים או מסוכנות כרטיסים מקוונת שאינה רשמית - יסולק מתחומי האצטדיון", מזהירה הקבוצה האנגלית.

 

 

 

 

סטמפורד ברידג'. בהודעת החברה היא מציינת במפורש כי כרטיסים למשחקיה אמורים להימכר רק אצל משווקים מורשים סטמפורד ברידג'. בהודעת החברה היא מציינת במפורש כי כרטיסים למשחקיה אמורים להימכר רק אצל משווקים מורשים

 

מדי שנה יוצאים רבבות ישראלים למשחקי כדורגל בחו"ל, ובכלל זה משחקים שבהן משתתפות קבוצות ישראליות. רק בחגי תשרי יצאו לאנגליה כ-4,000 אוהדים כדי לצפות במשחקי כדורגל וישראלים רבים יצאו גם למשחקי כדורגל בלונדון במהלך תקופת חג המולד וראש השנה האזרחית. המשחקים הפופולריים באנגליה בקרב האוהדים הישראלים הם של ארסנל, צלסי ומנצ'סטר יונייטד.

 

בהודעת החברה היא מציינת במפורש כי כרטיסים למשחקיה אמורים להימכר רק אצל משווקים מורשים ומבקשת מאוהדי הקבוצה לסייע לה להילחם בתופעת הספסרות ומכירת כרטיסים ממשווקים שאינם מורשים. "אם תשלחו את פרטי הכרטיס למייל המועדון, העניין ייבדק לעומק. חשוב לנו להזכיר שמכירת כרטיסים מזויפים הינה עבירה פלילית העוברת על החוק בבריטניה", נאמר בהודעת החברה. כתובת מייל המועדון כפי שפורסמה בהודעה היא toutinfo@chelseafc.com. להודעה מצורפת מודעה גרפית ובה הכיתוב "קניתם כרטיסים מזויפים? אתם לא תדעו את זה אולי, אבל היא תדע". ההתייחסות היא לדמות השוטרת הנראית בתמונה. 

 

בהמשך להודעה, מועדון הכדורגל מצרף שורה ארוכה של משווקים מורשים ובהם גם חברת איסתא ספורט מישראל. בהמשך ההודעה מפורסמת רשימה ארוכה עוד יותר של סוכנויות ואתרי אינטרנט לא מורשים ובהם לא מעט שמות של סוכנויות מישראל, תוך אזהרה מודגשת: "אל תרכשו מהם כרטיסים". יצויין כי על אף המודעה המופיעה בעמוד בדבר הכרטיסים המזויפים, האתרים הישראלים מוגדרים כ"לא מורשים" ולא כאתרים המוכרים כרטיסים מזויפים. 

 

בין השאר מופיעות ברשימה הסוכנויות הלא מורשות מישראל - חברת "וואלה טורס", "טיקטים", "טיקטספורט", "טיקטיק", "ספורטור", "פניטיקט" ו"שורה1".

 

מחברת Live Tickets נמסר בתגובה: "אנו מספקים מדי שנה אלפי כרטיסים רשמיים ומקוריים ללקוחותינו לאירועי בידור וספורט בכל העולם, לרבות למשחקיה של צ'לסי במסגרות השונות. Live Tickets תמשיך להקפיד על מתן שירות מצוין ואמינות מלאה ללקוחותיה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x