$
ספורט ישראלי

מנכ"ל מכבי ת"א בכדורסל, חגי בדש, התפטר אחרי 4 חודשים: "לא קשור לניצחונות או להפסדים"

בדש שימש עד פברואר אשתקד כמנכ"ל בית ההשקעות פסגות. למרות התפטרותו, הוא יסייע בחודשים הקרובים באיתור מחליפו ויתמנה כדירקטור להמשך בניית התוכנית האסטרטגית של המועדון; "הלכתי עם הלב ונעניתי להצעה לאור האהבה העזה שלי לכדורסל", אמר עם התפטרותו

רחלי בינדמן 14:5012.01.17
ארבעה חודשים לאחר שלקח על עצמו את ניהול קבוצת מכבי ת"א בכדורסל, חגי בדש הודיע לבעלי מכבי על התפטרותו. הסיבה: הבעלים לא נתנו לו לנהל את הקבוצה ולפעול בחופשיות להבראתה.

 

 

 

בדש יסייע בחודשים הקרובים באיתור מחליף לתפקיד המנכ"ל ויתמנה כדירקטור להמשך בניית התוכנית האסטרטגית של המועדון לשנים הקרובות.

 

בפברואר אשתקד הדהים בדש את ענף הפיננסים כשהודיע לזהבית כהן, מנכל קרן אייפקס, הקרן שהיא הבעלים של בית ההשקעות פסגות על רצונו לסיים את תפקידו כמנכ"ל פסגות. חודשיים לאחר מכן פנו בעלי מכבי לבדש והציעו לו לקחת על עצמו את ניהול הקבוצה. בדש שתכנן לצאת לדרך חדשה ולהתחיל בפעילות עסקית עצמאית, ראה בהצעה אפשרות להגשים חלום כשחקן מקצועי בעברו ואוהד שרוף של הקבוצה.  

חגי בדש חגי בדש צילום: נמרוד גליקמן

 

בדש, שהצטרף למכבי ת"א בספטמבר 2016 בעקבות פנייה של בעלי המניות אליו, אמר היום: "ההחלטה להצטרף היוותה סגירת מעגל מרגשת עבורי. הלכתי עם הלב ונעניתי להצעה לאור האהבה העזה שלי לכדורסל, לקבוצה ובמטרה לעשות שינוי ולתרום להמשך הצלחת המועדון. הכרתי עובדים, אוהדים, שחקנים, מנהלים, ובעלי מניות - כולם אנשים מיוחדים ואיכותיים שתורמים את זמנם, כספם ואהבתם לכדורסל ולקבוצה בדרך טוטאלית ומקצועית.

 

"לאור ניסיוני בשנים האחרונות בעולם העסקי והניהולי, הערכתי כי יש ביכולתי לתרום כמנכ"ל להמשך קידומו של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. חשוב לי לציין, כי ההחלטה אינה קשורה לניצחונות או להפסדים, בשלב כזה או אחר של העונה. ברצוני להודות לבעלי מכבי ת"א על חודשים מרתקים. ועל האמון להמשיך כדירקטור ובכל דרך שאוכל לתרום ולסייע להצלחה", אמר בדש.

 

מועדון הכדורסל מכבי ת"א מסר כי הוא מודה לחגי בדש, מנהל מוערך ומקצוען למופת ובטוחים כי הוא ימשיך לתרום לנו מניסיונו ויכולותיו גם כחבר בדירקטוריון במועדון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x