$
ספורט עולמי

שחקן הפוטבול אולי מרוויח עשרות מיליונים בשנה, אך בפגרה הוא עדיין עובד בחווה המשפחתית

ג'ורדי נלסון מהגרין ביי פאקרס נמצא כבר שנתיים בחוזה של ארבע שנים בשווי 39 מיליון דולר, וכבר הרוויח 37 מיליון דולר בקריירה שלו. אך לאחר סיום הפלייאוף הוא מתכוון לשוב לחווה המשפחתית שלו בעיירה הקטנה ריילי בקנזס, שם הוא עובד ימים שלמים בכל פגרה

שירות כלכליסט 18:0411.01.17

שחקן פוטבול שהרוויח 37 מיליון דולר מבלה בפגרה 12 שעות ביום בעבודה בחווה המשפחתית.  

 

 

 

ג'ורדי נלסון. בראיון שהעניק הסביר נלסון שהעבודה בחווה הכינה אותו לקריירה ב-NFL. ג'ורדי נלסון. בראיון שהעניק הסביר נלסון שהעבודה בחווה הכינה אותו לקריירה ב-NFL. צילום: אם סי טי

 

ג'ורדי נלסון מהגרין ביי פאקרס נמצא בשנה השנייה בחוזה של ארבע שנים בשווי 39 מיליון דולר, והוא כבר הרוויח 37 מיליון דולר בקריירה שלו. אך לאחר סיום הפלייאוף הוא מתכוון לשוב לחווה המשפחתית שלו בעיירה הקטנה ריילי בקנזס, שם הוא עובד ימים שלמים בכל פגרה.

 

בראיון שהעניק למגזין ESPN, נלסון אמר שהוא עובד עד 12 שעות ביום בחווה, נוהג בקומביין כדי לגזום חיטה או רועה עדר של אלף פרות בעיר המונה 992 אנשים. "העבודה עם הבקר היא המטלה האהובה עליי בחווה", הודה. לדבריו, הוא מציג עצמו יותר כחוואי מאשר כשחקן פוטבול. עוד הוסיף כי בריילי הוא רק "נער החווה שכולם מכירים".

 

לאחר שכיכב כקווטרבק של קבוצת הפוטבול של התיכון המקומי, נלסון עבר לשחק באוניברסיטת קנזס סטייט, שם עבר לתפקיד ווייד רסיבר.

 

מאז נבחר בסיבוב השני של הדראפט ב-2008, נלסון תפס יותר מ-63 זריקות לטאצ'דאון, כולל 14 העונה – המספר הרב ביותר העונה בליגה.

 

בראיון שהעניק הסביר נלסון שהעבודה בחווה הכינה אותו לקריירה ב-NFL.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x