$
ספורט עולמי

שחקן הפוטבול חגג טאצ'דאון בתוך מיכל של ארגון צדקה - והביא לזינוק בתרומות

התרומות המקוונות לצבא הישע זינקו ב-61% לאחר שאזקיאל אליוט, הרוקי של דאלאס קאובויז, חגג בתוך מיכל איסוף תרומות ענק של הארגון בצדדי המגרש

שירות כלכליסט 15:2304.01.17

הגמישות של אזקיאל אליוט מתפשטת לתחומים חדשים. מיליוני אנשים צפו בחגיגות הטאצ'דאון של הרוקי של דאלאס קאבויס, במהלכן קפץ לתוך אחד ממיכלי התרומות האדומים הגדולים המוצבים מאחורי האנד זון באצטדיון AT&T ונעלם מהעין רק כדי להופיע שוב לקול תשואות הקהל. כתוצאה, התרומות המקוונות לצבא הישע זינקו ב-61%, כך לפי ארגון הצדקה.

 

 

אליוט. אליוט התכוון עוד לפני המשחק להשתמש באחד הקומקומים כאביזר במקרה שישיג טאצ'דאון. עם זאת, הקבוצה קיבלה עונש הרחקה של 15 יארד לבעיטה בשל חגיגה מוגזמת. אך כנראה שזה היה שווה את זה אליוט. אליוט התכוון עוד לפני המשחק להשתמש באחד הקומקומים כאביזר במקרה שישיג טאצ'דאון. עם זאת, הקבוצה קיבלה עונש הרחקה של 15 יארד לבעיטה בשל חגיגה מוגזמת. אך כנראה שזה היה שווה את זה צילום: אם סי טי

 

"לרוב איננו חווים עליות כאלה בתרומות בצורה רנדומלית", אמר לוטנט קולונל רון בוסרו, האחראי מטעם צבא הישע לקשרי קהילה. בדרך כלל עליות כאלו מלוות בקמפיין מאורגן.

 

אך נראה שאליוט, הכוכב המבטיח של ליגת הפוטבול, הצליח להרשים מספר מכובד של צופים במשחק הניצחון של הקאבויס על טמפה ביי באקנירס, ששודר ב-NBC. בוסרו אמר כי העלייה בתרומות נמדדה בין השעות 21.30 ביום ראשון שעבר ועד 10.30 בבוקר יום שני שעבר.

 

אליוט התכוון עוד לפני המשחק להשתמש באחד הקומקומים כאביזר במקרה שישיג טאצ'דאון. עם זאת, הקבוצה קיבלה עונש הרחקה של 15 יארד לבעיטה בשל חגיגה מוגזמת. אך כנראה שזה היה שווה את זה.

 

מאמן הקבוצה ג'ייסון גארט אמר לאחר המשחק שהוא אינו מאשר חגיגות מסוג זה בשל הענישה המתלווה, אך היה מוכן לוותר לשחקן הצעיר והתייחס לחוקים הלא עקביים בליגה שלא הענישו את "זינוק הלמבו" של שחקני גרין ביי פאקרס לתוך חיק אוהדים שלהם.

 

אליוט התחייב אחרי המשחק לתרום סכום זהה לזה של הקנס שיוטל עליו. אולם, מה-NFL נמסר כי לא יטילו עליו קנס בשל המחווה. "הוא השחקן האהוב עלינו של דאלאס קאובויס", סיכם בוסרו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x